Victoria Pakoszówka - LKS Zryw Dydnia 2-0

• autor: aspirant93, 2011-05-29 17:28

W kolejnej już XXII kolejce krośniejskiej klasy "C" nasz zespół podejmował ekipę z Dydni która w pełni zmobilizowana dzielnie stawiała opór zawodnikom Victorii, lecz jak na lidera przystało Pakoszówka dopisała do swojego dorobku kolejne 3pkt. zbliżając się tym samym do upragnionego awansu...

Bramki zdobył: Dżugan 2

opis w rozwinięciu

Oba zespoły podeszły do tego spotkania bardzo poważnie i z dużym respektem bo choć dzieli ich 9 miejsc w tabeli to wszyscy już wiemy że w naszej seri "C" mecz meczowi nie równy. Mimo okazałej porażki gości w ostatniej kolejce (4:1 ze Wzdowem) w tym meczu pokazali się już z lepszej strony nawiązując walke z Victorią, która warto wspomnieć że od 10 meczy jest niepokonana, notując w tym czasie jeden remis i tracąc przy tym zaledwie cztery bramki !! :)

Początek tego spotkania po raz kolejny ułożył się bardzo dobrze dla naszego zespołu bo już w drugiej minucie Zbyszek Dżugan dobijając strzał Kotowskiego który przechytrzył wychodzącego bramkarza gości otworzył wynik spotkania. Po tej bramce gra obu zespołów się wyrównała, stwarzali na przemian dogodne sytuacje lecz żadnej z nich nie umieli wykorzystać. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie.
       Druga połowa nie była może porywającym widowiskiem ale napewno przyniosła sporo emocji, próby ataków naszej drużyny zostały uwieńczone ok 60 minuty gry kiedy to zawodnicy Vktorii na raty próbowali umieścić piłke w bramce. Strzelcem bramki ponownie został Zbyszek Dżugan. W następnych minutach gra się nieco Zaostrzyła lecz dalej nudzić się nie można było. Najgorszym punktem tego meczu było jednak odnowienie się kontuzji spowodowanej na treningu przez naszego snajpera Kotowskiego który nie mógł w tym meczu dać z siebie 100 procent lecz wierzymy że szybko z tego wyjdzie i w przyszłą niedziele poprawi statystyki. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Victorii która pewnie kroczy po awans!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd do Targowisk w przyszłą niedzielę aby wspomóc swoją drużynę w tym ważnym meczu, organizowany będzie autobus zapisy w sklepie.

autor: ~anonim 2011-05-29 20:19:35

avatar brawo Zbysiu!

autor: ~Magik. 2011-05-30 20:05:54

avatar Tak jest chłopy, musicie wygrać z Targowiskami! ... no remis też może być :)