SPARING

• autor: aspirant93, 2010-03-03 19:41

Rewanż za mecz ligowy...

W środę 3 marca rozegraliśmy kolejny  sparing, tym razem naszym rywalem była drużyna Markowiec. Spotkanie rozegraliśmy na stadionie w Pobiednie, gdzie nasza drużyna będzie rozgrywać mecze rundy wiosennej.

Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, ponieważ szybko wyszliśmy na prowadzenie po golu Andrzeja Kotowskiego akcja bardzo szybko i ładnie rozegrana. Nasza drużyna przeważała na boisku miała  ogromną  ilośc sytuacji strzeleckich z których niestety tylko dwie przyniosło efekt bramkowy, do przerwy wygrywaliśmy 3:0.

Druga połowa jednak nie wyglądała już tak dobrze więcej broniliśmy własnej bramki, a mniej atakowaliśmy goście próbowali odrabiać straty lecz nasza obrona także pokazała się z dobrej strony. W drugiej połowie padły 2 bramki po jednej dla każdej z drużyn. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Czekamy na następne zwycięstawa.

Bramki dla naszej drużyny strzelili:

Andrzej Kotowski

Adam Wojtowicz

Składy z meczów w relacji (zakładka ostatni mecz).