Najbliższy mecz sprawdzający

• autor: viluMisiek, 2009-08-09 18:05
Pakoszówka swój najbliższy mecz rozegra z drużyną ze Srogowa.
       Pakoszówka swój najbliższy mecz rozegra z drużyną ze Srogowa - jest to C-klasowa drużyna, niedawno powstała a na jej temat ciężko napisać cokolwiek gdyż sam mało o niej wiem. Mecz odbędzie się na "naszym" boisku w Strachocinie w najbliższy wtorek (11.08). Warto wspomnieć, że kadra zespołu zostanie wzmocniona przez aż 6 nowych w porównaniu do poprzedniego sparingu zawodników w tym dwóch rodowitych Pakoszowian. Prawdopodobnie między słupkami stanie Łukasz "Łoker" Adamiak ('86) oraz na prawej obronie Krystian "Koza" Chyliński (również rocznik 86). Czyżby tak miała wyglądać pierwsza jedenastka meczu? Jednocześnie przypominam, że w ramach sparingu zostanie przeprowadzona szeroka wymiana zawodników na meczu więc każdy kto złożył podpis na karcie zawodnika na meczu powinien się pojawić.

NA WSTĘPIĘ PRAGNĘ ZAKOMUNIKOWAĆ, ŻE ABY MÓC GRAĆ W NADCHODZĄCYM SEZONIE NALEŻY PRZEDŁOŻYĆ SWOJE DRUGIE LEGITYMACYJNE ZDJĘCIE! Jest to wymóg PZPN-u o którym prezes nie widział najwyrazniej :) Zdjęcie należy przekazać Marcinowi, mnie lub Kotkowi, który odpowiada za rejestrację naszych kart.

Z czasem dochodzę do wniosku, że dobrze się stało jak się stało w przypadku Górnika 2 Strachocina a dokładniej jego niedawno planowanego rozwiązania. Mają chłopaki potencjał a sama Pakoszówka jak się okazało zebrała również całkiem niezły skład oraz zaplecze by móc samodzielnie rozgrywać mecze. Od dzisiaj dostępna jest zakładka "kadra", która pokazuje jak liczna grupa ludzi będzie grać pod szyldem Victorii. Do tego dochodzą ludzie z Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz sponsorzy i przyjaciele klubu bez których nie moglibyśmy zacząć grać dla własnej miejscowości.

Co do sparingu z Dydnią - Szanowny Pan Prezes jest w trakcie negocjacji ;)

autor: buniek91 2009-08-10 13:35:53

Profil buniek91 w Futbolowo i elegancko:D szkoda że mnie nie będzie;(;( Ale VIIIIIIIIIIIICTOOOOORIAAAAA !!!!!!!!!!!!!!:D

autor: viluMisiek 2009-08-10 14:54:08

Profil viluMisiek w Futbolowo Oba mecze o godzinie 18.00

autor: felek105 2009-08-10 16:12:12

Profil felek105 w Futbolowo i oba w strachocinie??