Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znów Victoria !!!

• autor: aspirant93, 2011-04-10 15:13

W kolejnej już 3 kolejce rundy wiosennej nasza drużyna pewnie dopisała do swojego dorobku następne 3pkt.pokonując drużynę Tyrawy Solnej 5:1...

opis w rozwinięciu

Tym razem Victoria na własnym boisku podejmowała ostatnią w tabeli drużynę z Tyrawy Solnej. W naszym zespole zabrakło trzech kluczowych zawodników Grzegorza Mleczki - sprawy rodzinne, Daniela Daniło - kontuzja i Andrzeja Wroniaka - kartki, lecz i bez nich goście zostali odesłani bez punktu. Na początku meczu widać było duże chęci do walki drużyny z Tyrawy lecz bezskutecznie rozbijali się o naszych obrońców,ale w 10 minucie na listę strzelców pierwszy raz w tym meczu wpisał się Andrzej Kotwski pokonując bramkarza gości i od tego czasu gra toczyła się pod dyktando Pakoszówki. Do przerwy wynik podwyższyli jeszcze Marcin Podolak z karnego i Maciek Tymkiewicz po ładnym technicznym strzale z bliskiej odległości.

Drugą połowę zawodnicy Victorii grali zaledwie 20 minut potem natomiast ograniczyli się tylko do obrony i wybijania piłek. Około 55 i 63 minuty kolejno Stankiewicz i Kotowski podwyższali wynik. Honorowego natomiast gola dla tyrawy w zamieszaniu podbramkowym zdobył Zajączkowski w 73 minucie ustalając wynik na 5:1. Kolejny mecz zwycięski dla Pakoszówki i kolejne 3pkt. martwić może jedynie zgranie i konstruowanie składnych akcji lecz lokomotywa dopiero się rozkręca a do zmiażdżenia pozostało jeszcze 9 drużyn więc bądźmy dobrej myśli :))