Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Lider jest nasz !!!

• autor: aspirant93, 2011-03-27 16:33

Po 139 dniach przerwy zimowej zespół Victorii Pakoszówka wygrywając 3:0 z vice liderem tabeli LKS Hłudnem potwierdził że jedynym celem tego sezonu jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej

opis w rozwinięciu....

Mimo opadów śniegu które dzień wcześniej się pojawiły, warunki do rozegrania tak ważnego dla liderów meczu były wyśmienite. Jednak widać było onieśmielenie "zieloną trawą" w grze obu zespołów :)

Początek spotkania to głównie gra w środku pola obu zespołów która kończyła się niegroźnymi strzałami gospodarzy i gości. Niestety jak to w takich ważych meczach bywa można było zobaczyć nieco fauli i ostrej gry lecz zagrania te nie kwalifikowały się na "kartki".  Po jednej z kontr naszego zespołu Kotek stanął oko w oko z bramkarzem gości lecz oddał strzał minimalnie obok słupka. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy kapitalnym golem popisał się Zbyszek Dżugan który potężnym strzałem ze znacznej odległości umieścił piłkę w okienku bramki Hłudna. Do przerwy 1:0.

Druga połowa wyglądała nieco lepiej jednak niecelnych zagrań dalej w szeregach obu ekip nie brakowało. Przez pierwsze 20 minut przewagę optyczną mieli jednak gospodarze którzy częsciej zagrażali bramce strzeżonej przez Wojnarowskiego, zostało to ukoronowane powiększeniem wyniku za sprawą Kotowskiego który wykorzystał wrzutkę z rożnego i głową skierował piłkę do siatki. Nastepne minuty gry były już mniej efektowne niż dotychczas, gospodarze nie przemęczając się odpierali co prawda chaotyczne ataki Hłudna. Wynik na 3:0 ustalił nie kto inny jak Andrzej Kotowski który jak to niektórzy mówią "nie musi biegać a i tak zanjdzie się tam gdzie trzeba i strzeli bramke". Tak było i tym razem kiedy dobił wcześniejszy strzał Zbyszka Dżugana. Wyborną interwencją jeszcze przed ostatnim gwizdkiem popisał się nasz bramkarz Krzysiek Dąbrowski który w  sytuacji sam na sam z najlepszym strzelcem Hłudna wyszedł zwycięsko.

Pierwszy krok do awansu został zrobiony miejmy nadzieję że będziemy mieć jeszcze takich kroków 11 :)

Specjalne brawa i ukłony kierujemy w strone najwierniejszych kibiców w całej C- klasie którzy licznie zgromadzeni dopingowali przez cały mecz swój zespół.