Lider jest nasz

• autor: aspirant93, 2010-11-07 14:36

Kończąc rundę jesienną pokonaliśmy drużynę LKS Wesoła 3:0 (walkower). Goście nie stawii się na meczu uzanjąc że będzie to dla nich najmniejsza wymierzona kara :)

Co do meczu nie mam zamiaru się rozpisywać bo do niego "niestety"nie doszło, drużyna gości nie zaszczyciła nas swoim przyjazdem z niewiadomych powodów. Napewno szkoda że spotkanie nie mogło się odbyć, gdyż każdy chciał zakończyć tan udany sezon mocnym akcentem oraz podziękować dobrą grą swoim wiernym kibicom którzy przez całą rundę nie opuścili Victorii choćby na jeden mecz. Wszystko wskazuje na to że na naszą korzyść zostanie przyznany nam walkower który oficjanlnie usłyszym w środę w siedzibie OZPN Krosno:) Lecz napewno możemy cieszyć się z 3 punktów i wygodnego fotela Lidera na którym przesiedzimy całą przerwę zimową i miejmy nadzieję że nie oddamy go aż do zakończenia sezonu !!!

Jeszcze raz brawa dla naszych dzielnych kibiców którzy przez całą rundę wspierali nasz zespół "i na dobre i na złe" oni napewno zasługują na awans i to o kilka klas. Mimo tego iż mecz się nie odbył zgotowali nam miłą niespodzianke głośnym podziękowaniem i prysznicem szampana. Wieczorem natomiast zawodnicy i część kibiców spotkali się aby wspólnie zakończyć tą udaną rundę dla naszej Victorii, śpiewu i zabawy nikomu napewno nie zabrakło.

autor: viluMisiek 2010-11-08 20:49:47

Profil viluMisiek w Futbolowo rozniesie się ich jak gnój po polu "na ich terenie" :D