Nowy news

Podsumowanie kolejki .....

Klasa C * grupa II
Ponowna zmiana lidera

Zacięty pojedynek o pierwsze miejsce w grupie na koniec rundy jesiennej toczą Victoria Pakoszówka i LKS Hłudno. Oba zespoły zgromadziły dotychczas po 25 punktów i co tydzień zamieniają się miejscami czele tabeli. Tuż za ich plecami plasuje się LKS Górki, tracąc do przewodzącej dwójki tylko jedno „oczko”. W dwunastej kolejce pauzował Wzdów.

VICTORIA NIEBOCKO – ZRYW DYDNIA 3-0 (2-0)
BRAMKI: Kulon 2 (7, 42–głową), Karol Kikta (69).

VICTORIA: Skotnicki – Pach, Ziemiański, Struś (80. Szajnowski), P. Kopczyk – B. Kopczyk, Karol Kikta (85. Kaseja), Chodór (75. Krystian Kikta), M. Wojtowicz (70. D. Wojtowicz) – Kulon, Sabat.
ZRYW: Bogaczewicz (50. Janowicz) – J. Kulon, K. Kulon, Kawałek, Janowicz – Gałkowski, Wójcik, Kłodowski, Czopor – Szajnowski, Ziarko (60. Buczek).
SĘDZIOWALI: Józef Baran oraz Sabina Bogaczewicz (Brzozów). ŻÓŁTE KARTKI: Pach, Struś, P. Kopczyk, Karol Kikta, Kulon – K. Kulon, Ziarko. CZERWONA KARTKA: Kulon (druga żółta). WIDZÓW: 200.

POZOSTAŁE WYNIKI: Mal-Bud II Targowiska – LKS Hłudno 3-1 (2-1) Ł. Kwiatek (20), M. Kwiatek (40), Haznar (60) – Szpiech; LKS Odrzechowa – Tyrawia Tyrawa Solna 3-0 (1-0) Hryńczak (38), Łagosz (55), Drozd (73); LKS Wesoła – LKS II Izdebki 1-3 (0-1) Wójcik (55) – Gromala 2 (7, 60), D. Sycz (68); Iskra Iskrzynia – Victoria Pakoszówka 0-3 (0-1) Kotowski (3), Wielobób (55), Siwik (80); LUKS Beskid Posada Górna – LKS Górki 0-1. Pauzował: LKS Wzdów.