Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ważne zwycięstwo

• autor: aspirant93, 2010-10-31 16:44

Iskra zgasła, a Victoria Pakoszówka odzyskała fotel lidera wykorzystując porażkę drużyny z Hłudna...

opis...

Kolejnym przeciwnikiem Victorii był zespół z Iskrzyni który przed tym spotkaniem zajmował wysokie 4 miejsce dlatego nie mógł być to łatwy przeciwnik. Mecz jednak pokazał że przed beniaminkiem z naszej grupy zostało jeszcze trochę pracy. Na tle naszej drużyny zespół Iskry wypadł nieco słabiej prezentując gorszą gre.

Już na samym początku wynik otworzył nasz niezastąpiony napastnik Andrzej Kotowski który wykorzystując zamieszanie w polu karnym przeciwnika kieruje piłkę do siatki.  „Kicia” w tej połowie mógł jeszcze dołożyć kilka bramek do wyniku lecz tym razem więcej szczęścia mieli gospodarze którzy cudem unikali straty kolejnych bramek. Trzeba wspomnieć także o kilku sytuacjach miejscowej Iskry lecz żadna z nich nie mogła zagrozić bramce strzeżonej przez Krzyśka Dąbrowskiego.

Druga połowa była już nieco mniej Interesująca przynajmniej do około 60 minuty kiedy to wynik na 2:0 podwyższył Sebastian Wielobób który nieco szczęśliwie pokonał bramkarza gospodarzy. Po tym golu gra obu zespołów nieco „siadła” mało sytuacji bramkowych a dużo chaosu w szeregach obu drużyn nie mogło nikogo zachwycać. Wynik na 3:0 ustalił nasz trener Andrzej Siwik który po technicznym strzale z około 10 metrów skierował piłkę do siatki.

Drużyna gospodarzy powinna być zadowolona ponieważ wynik tego spotkania był najniższym z możliwych, brawa należą się naszym kibicom którzy dzielnie dopingowali swój zespół. Już teraz zapraszamy na ostatni mecz Victorii w tej rundzie, na własnym boisku podejmować będziemy drużynę z Wesołej miejmy nadzieję, że wysoko pokonamy 3 drużynę od końca i zakończymy tą rundę na fotelu LIDERA!!!!