Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

Nowy news

• autor: pakoszowka, 2010-10-05 18:41

Podsumowanie kolejki Nowiny 24

GRUPA II

Twarde, emocjonujące spotkanie odbyło się między Victorią Pakoszówka a LKS-em Odrzechowa. Goście od dziesiątej minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z obrońców za zagranie ręką w polu karnym, jednak dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, by nawet chwilowo prowadzić.

Ostatecznie padł remis 3-3, a bohaterem spotkania był Artur Łagosz, mający udział we wszystkich golach dla Odrzechowej. Spośród zdarzeń na innych boiskach na uwagę zasługuje pięć bramek lidera, LKS-u Hłudno, w meczu z Niebockiem oraz świetna postawa bramkarza LKS-u Wzdów, Kamila Kobylaka, który "wygrał” mecz z "dwójką” z Izdebek, świetnie interweniując w ciągu całego spotkania i broniąc rzut karny w ostatnich minutach.

VICTORIA PAKOSZÓWKA – LKS ODRZECHOWA 3-3 (2-2)
BRAMKI: Kotowski 2 (10 – karny, 61 - karny), Dżugan (26) – Dąbrowski (20), A. Łagosz (28 – karny), Hryńczak (56).

PAKOSZÓWKA: Dąbrowski – Siwik, Wierzganowski, Rowiński, Wroniak – Podolak, Klimkowski (46. Zamorski), Szuba – Kotowski, Dżugan.
ODRZECHOWA: Owarzany – Silarski, Wajda, Rodzinka (75. Siwik), Solecki – Hryńczak, Feć (60. Wołczański), Łysoń, A. Łagosz – D. Łagosz, Dąbrowski.
SĘDZIOWALI: Przemysław Sidor oraz Tomasz Kijowski (Krosno). ŻÓŁTE KARTKI: Rowiński, Wroniak, Szuba, Dżugan – Hryńczak, Łysoń. CZERWONA KARTKA: Wajda (za zagranie ręką w polu karnym). WIDZÓW: 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: LUKS Beskid Posada Górna – Iskra Iskrzynia 0-0; Victoria Niebocko – LKS Hłudno 0-5 (0-1) S. Baran (6), Szpiech (67 – głową), P. Baran (72), Kucz (80 – głową), P. Banaś (90); LKS Wesoła – Tyrawia Tyrawa Solna 3-2 (2-2) dla gosp.: P. Dąbrowski, M. Dąbrowski, Wójcik; LKS II Izdebki – LKS Wzdów 0-1 (0-1) Ł. Rak (19); Zryw Dydnia – LKS Górki 0-1 (0-0) Tympalski (55). Pauzował: Mal-Bud II Targowiska.