Kolejne zwycięstwo i kolejne 3 pkt. !!!!

• autor: aspirant93, 2010-08-29 16:23

Nasza drużyna po raz trzeci w tym sezonie ograła kolejnego rywala, tym razem Tyrawę Solną 2:0 nie tracąc przy tym w żadnym spotkaniu bramki...

W kolejnym meczu ligowym przeciwnikiem naszej drużyny był zespół z Tyrawy Solnej zajmujący 11 pozycję w tabeli. Każdy jednak kto interesuje się tą klasą rozgrywkową wie że jest to bardzo ciężki przeciwnik, zwłaszcza na swoim boisku. Tak samo było i tym razem gospodarze skupili się wyłącznie na obronie i wyprowadzaniu kontrataków.

Na boisku od pierwszych minut widać było przewagę Victorii a gospodarze jedyne zagrożenie stwarzali po strzałach z rzutów wolnych - jeden z nich trafił w spojenie bramki ale nasz bramkarz jak powiedział po meczu "wiedział, że wyjdzie za" :)

W meczu nietypowo Wroniak zagrał wraz z Kotowskim z przodu - jego gra z pewnością jest bardzo była podobna do tej którą na co dzień prezentuje Zbyszek Dżugan - pcha głowę tam gdzie cały zespół bałby się nogę włożyć i zostawia płuca na boisku.

Grzegorz Mleczko jak zwykle bezbłędny w defensywie - powinny być same 10tki za grę lecz wyjątkowo, zupełnie w nieswoim stylu przestrzelił 3 rzuty za każdym razem przenosząc piłkę nad bramką.

Amik, który wykazał się kilkoma udanymi wyjściami i jedną kapitalną interwencją uchronił zespół od straty bramki i tym samym jesteśmy jedną z trzech drużyn na podkarpaciu, które nie straciły jeszcze gola! Bramki również nie straciły rezerwy Stali Sanok, grające w A klasie, które jednak legitymują się gorszym bilansem, gdyż strzelili jedynie 6 goli w 3 meczach oraz rezerwy Resovi Rzeszów grające w V lidze (okręgowa) - jednak też nie są lepsze od nas bo również strzelili 8 bramek. Także wraz z Resovią II Rzeszów jesteśmy liderami województwa podkarpackiego :)

Nietypowe zmiany przeprowadził grający od pierwszej minuty trener - w 70 minucie zostały przeprowadzone już wszystkie cztery, Żółwik, Gładysz, debiutujący w tym sezonie Wierzganowski i Felek, który mógł podwyższyć wynik w ostatnich minutach, ku rozpaczy kibiców nietrafił.. w piłkę :) Cała trójka rozegrała dobre spotkanie co pokazuje, że mamy dobrych zawodników także poza "jedenastką".

Bramka Kotowskiego po strzale głową - właśnie do takich bramek nas przyzwyczaił. Natomiast gol Wroniaka po mocnym strzale z ostrego kąta na długi słupek. Mogło być i wyżej już w pierwszej połowie ale nasz Siwik po rzucie rożnym, strzałem głową trafia w poprzeczkę - może i dobrze bo by się chwalił do końca sezonu na każdym treningu :)

autor: tymeekkk 2010-08-31 17:42:38

Profil tymeekkk w Futbolowo ale sie aspirant spisałes hehehhe

autor: viluMisiek 2010-08-31 23:26:22

Profil viluMisiek w Futbolowo :D

autor: viluMisiek 2010-08-31 23:57:08

Profil viluMisiek w Futbolowo Od zdania "Na boisku od pierwszych minut widać było przewagę Victorii" dopisałem resztę.

autor: tymeekkk 2010-09-01 09:30:34

Profil tymeekkk w Futbolowo na szczęście :P

autor: viluMisiek 2010-09-01 11:49:27

Profil viluMisiek w Futbolowo rym Tym Tym z dupy dym :D trza jechac na górnik w niedziele może znów 10 bramek zobaczymy :D