Victoria jest tylko jedna !!

• autor: aspirant93, 2010-08-22 15:56

W dzisiejszym meczu Victoria Pakoszówka pokonała swojego imiennika z Niebocka 2:0...

Mecz odbył się na stadionie w Pobiednie przy dość dużej publiczności głownie z Pakoszówki dzielnie dopingującej swój zespół za co należą im się ogromne brawa.

Celem naszej drużyny było zgarnięcie puli 3pkt. i odesłanie przeciwnika do domu co zostało zrealizowane w 100 procentach, choć mecz nie należał do łatwych. Spotkanie zaczeło się od "szarpanych" akcji obu zespołów które nie zagrażały bramkarzom. Z biegiem minut coraz bardziej zaostrzała się natomiast gra zawodników Niebocka którzy raz za razem faulowali zawodników naszej drużyny nic nie było by w tym strasznego gdyby pan sędzia panował nad sytuacją a on delikatnie mówiąc "nie radził sobie".  Jednak około 35 minuty sędzia nie miał wyjścia i po ewidentnym faulu na naszym zawodniku wskazał jedenastke, którą pewnie na gola zamienił nasz snajper Andrzej Kotowski. Tym samym otworzył wynik spotkania który do końca pierwszej Połowy nie uległ już zmianie.

Druga odsłona meczu dała już trochę więcej emocji zarówno my jak i goście stwarzali więcej sytuacji podbramkowych. Na pochwałę również zasługuje nasz bramkarz który pewnie interweniując powstrzymywał ataki Niebocka. Swoje sytuacje miała również Victoria Pakoszówka min. strzał z ok 30 metrów Grześka Mleczko powstrzymała tylko poprzeczka. W 65 minucie nasz zespół został poważnie osłabiony nasz atakujący Zbyszek Dżugan nabawił się kontuzji i musiał opuścić boisko. Mimo tego osłabieinia udało się jeszcze podwyższyć wynik ok. 80 minuty z bliskiej odległości piłke do bramki skierował już drugi raz w tym meczu Kotowski. Wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania. Gra nie była może porywającym widowiskiem ale zdobyte punkty cieszą, tym bardziej iż czasami nie można zagrać pięknej piłki z trudnym rywalem. Wygrywając to spotkanie objeliśmy FOTEL LIDERA oby do końca sezonu!!!!

Skład, strzelcy i inne w relacji z ostatniego meczu.