Podsumowanie 1 Kolejki

• autor: pakoszowka, 2010-08-17 13:15

Za nami 1 kolejka rozgrywek w rozwinięciu krótkie podsumowanie ...

W kolejce otwierającej zmagania w grupie drugiej nie zanotowano żadnego remisu. Najsolidniej zaprezentowała się Victoria Pakoszówka, która w wyjazdowym meczu w Hłudnie zaaplikowała gospodarzom cztery bramki, nie tracąc ani jednej.

Piłkarze Victorii tym samym już na wstępie potwierdzili B-klasowe aspiracje. Poza tym był ślub: - Serdeczne życzenia dla pp. Sabiny i Sebastiana Wielobób z okazji ślubu – składali za naszym pośrednictwem życzenia działacze oraz zawodnicy Victorii.

Okazałe zwycięstwa odniosły także: druga drużyna z Targowisk oraz reaktywowana po latach Iskra Iskrzynia. Pauzował Zryw Dydnia.

MAL-BUD II TARGOWISKA – LKS WZDÓW 5-1 (2-0).
BRAMKI: Bednarz 2 (40, 73), Kwiatek 2 (33, 80), Kaczkowski (86) – Pelczarski (65).

MAL-BUD: Chędogi – Ł. Haznar, Makoś, Winiarski, Jurczak (60. Jasiński) – P. Haznar. Ł. Kwiatek, Janusz, Pelczar (68. Kaczkowski) – Bednarz, M. Kwiatek (73. Sieniawski).

LKS WZDÓW: Kobylak – Pelczarski, Władyka, Buczek, T. Tabisz (46. Pilszak), Tarkowski, Wojtoń (20. Józefczyk), Mazur – Adamczak, Ł. Rak (46. K. Tabisz), Z. Rak.

SĘDZIOWALI: Frankowicz oraz Belczyk, Danecka (Krosno). WIDZÓW: 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: LKS Hłudno – Victoria Pakoszówka 0-4 (0-3) Kotowski 2 (3, 8), Dżugan (42), Podolak (55); LKS Odrzechowa – LKS Górki 4-1 (1-0) Łagosz 2, Łysoń 2 – Podulka ((67- karny);Beskid Posada Górna – LKS II Izdebki 1-1 (0-1) Kędzierski (20- głową); Victoria Niebocko – LKS Wesoła 4-1 (1-1) Kulon, Kopczyk, Sabat, Wojtowicz – Czenczek (30); Iskra Iskrzynia – Tyrawia Tyrawa Solna 5-1.

Źródło: nowiny24.pl