Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

Aktualności

Blamaż w Wesołej

• autor: aspirant93, 2010-06-06 15:53

Sędzia - Victoria Pakoszówka 3:1

Tego meczu na pewno nikt z naszych zawodników nie zaliczy do udanych, po błędach "sędziego" jak i po części swoich nasza drużyna uległa Wesołej 3:1.

Wspomnieć także trzeba, że nasz zespół do meczu przystąpił bez swojego najlepszego strzelca Andrzeja Kotowskiego który z przyczyn rodzinnych nie mógł być z nami. Niewątpliwie okazało się, że było to duże osłabienie w naszym zespole. Spotkanie zaczęło się od bardzo chaotycznych akcji naszego zespołu, który nie mógł odnaleźć się  w tych pierwszych minutach gry, co nie mogło się nikomu podobać. ok 10 minuty sędzia wskazał na jedenasty metr, kiedy to zawodnik miejscowych widząc że nic już sam nie wskóra ocierając się o naszego obrońcę upadł na ziemię, Gospodarze zamienili rzut karny na bramkę i było 1:0. Zadziałało to jednak motywująco na nasz zespół i zaczęliśmy stwarzać coraz więcej sytuacji strzeleckich, jedną z nich wykorzystał Zbyszek Dżugan, który po prostopadłym podaniu skierował piłkę do siatki. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie 1:1.

Druga połowa zaczęła się od ataków naszego zespołu lecz brakowało kogoś kto mógłby postawić w nich kropkę nad "i". Wydawało się że losy meczu potoczą się pomyślnie dla naszej drużyny, kiedy to piłkę w polu karnym ręką zatrzymał zawodnik miejscowego LKS-u, lecz tego wydarzenia nie zobaczył z niewiadomych przyczyn sędzia główny. Usłyszał natomiast słowa zbulwersowanego tą sytuacją bramkarza naszego zespołu, którego chwilę później ukarał żółtym kartonikiem a także rzutem pośrednim z 5 metrów. Gospodarze i tym razem wykorzystali prezent od sędziego i zamiast prowadzenia musieliśmy odrabiać straty. Zawodnicy Victorii poirytowani zaistniałą sytuacją długo nie mogli się otrząsnąć, co przyniosło stratę następnego gola i było juz 3:1. Nasz zespół miał jeszcze swoje okazję lecz dobrze spisujący się bramkarz gości nie dał się pokonać. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Tym samym gospodarze po ogromnej pomocy sędziego głównego mogli cieszyć się ze zdobytych 3pkt.