Tylko remis

• autor: aspirant93, 2010-05-16 21:41

W XV kolejce krośniejskiej C-klasy nasza drużna po zaciętym meczu "tylko" zremisowała z liderem naszej tabeli Trześniowem...

Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach ze względu na obfite opady deszczu. Pomimo tego obydwie drużyny stworzyły całkiem ciekawe widowisko ze sporą ilością sytuacji podbramkowych. Pierwsze minuty należały do naszej drużyny. Już w 5 min. po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcina Podolaka, Piotrek Rowiński z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości. Następna sytuacja to min. 25 ,rzut wolny z okolic narożnika pola karnego do piłki podchodzi Podolak i znów precyzyjnie dogrywa na głowę .Tym razem wykańcza akcję Kotowski. Goście do tego momentu nie stworzyli klarownych okazji. Pod koniec pierwszej połowy na długą wrzutkę zdecydował się obrońca gości. Piłka minęła naszych obrońców i bardzo dobrze zachował się napastnik gości który najpierw umiejętnie piłkę przyjął a następnie z ostrego kąta skierował ją do bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości lecz nie zakończonych powodzeniem. W odpowiedzi nasz zespół przeprowadza atak zakończonym bramką. Strata gości w środku pola Kotowski podaje do Rowińskiego ten w sytuacji sam na sam zdobywa trzecią bramkę. Po tej sytuacji mieliśmy jeszcze kilka groźnych ataków jednak żaden z nich nie zakończył się trafieniem. Goście natomiast dośc szczęśliwie strzelają drugą bramkę (piłka zatrzymała się w wodzie myląc naszych obrońców) a kilka minut przed końcem po stałym fragmencie gry piłka po strzale głową ląduje w siatce dając gościom remis. Podsumowując mecz na remis ze wskazaniem na Victorię.

autor: boban1985 2010-05-18 20:40:02

Profil boban1985 w Futbolowo Witam. Panowie w pierwszej połowie mieliśmy jeszcze 3 sytuacje sam na sam. Przy bramce asystował środkowy pomocnik nie obrońca a strzelił ja boczny pomocnik nie napastnik. Przy drugiej bramce mielismy niby sczescie..? jak to mowia sprzyja lepszym:) My wiedzielismy ze z wami bedzie ciezko. Gratuluje i byle tak dalej:)Pozdro ale w tej rundzie rządzi nasz LKS!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: stanki123 2010-05-18 21:58:52

Profil stanki123 w Futbolowo pewnie masz racje ale czy to ważne...:)

autor: aspirant93 2010-05-19 07:10:26

Profil aspirant93 w Futbolowo i tak mieliście dużo szczęście że zremisowaliście :)