Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Golcowej

• autor: aspirant93, 2010-05-09 16:17

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał kolejne spotkanie rundy wiosennej, niestety nasz zespół uległ drużynie z Golcowej " 6:4...

Nasz zespół do spotkania podszedł bez 2 podstawowych zawodników (brak Grzegorza Mleczko i Marcina Stankiewicza). Mecz zaczął się od rozważnej gry obu zespołów, z lekką przewagą gospodarzy. Jednak to nasz zespół w niedalekim odstępie czasu dwa razy trafił do siatki miejscowego LKS-u. Nie tyle gra co wynik mógł zadowalać lecz 2 błędy popełnione w obronie jeszcze przed przerwą dały gospodarzom znów remis. Najpierw rajd prawą stroną pewnym strzałem zakończył zawodnik Golcowej, a krótko po tym sporny rzut karny wykorzystali gospodarze. Do przerwy remis 2:2.

Początek drugiej połowy nie mógł nas satysfakcjonować co przełożyło się na kolejną bramkę dla Golcowej. Wyrównującego gola dla Victorii z rzutu karnego strzelił Andrzej Kotowski. Jednak nasz zespół po tym golu „stanął”  popełniając dużo błędów indywidualnych. Gospodarze w tym czasie do wyniku 3:3 dorzucili jeszcze 3 brmki. Wynik ustalił zawodnik Victorii ok. 82 min zmniejszając rozmiar porażki do 6:4. Meczu na pewno nie można uznać za udany brak zaangażowania i ambicji niektórych zawodników spowodował porażkę całego zespołu, w kolejnym meczu który powinien być wygrany. Lecz rzeczywistość pokazuje że bez walki nie można nic osiągnąć. Miejmy nadzieję że będzie to zimny prysznic dla naszej drużyny i w następnych meczach będzie tylko lepiej.