Bażanówka 5:2 Pakoszówka

• autor: pakoszowka, 2017-08-22 12:15

Przegrana w Bażanówce

W kolejnym meczu o mistrzostwo klasy A  podejmowaliśmy ekipę Orła Bażanówki. Początek spotkania to przewaga Pakoszówki która prowadziła grę. Ok 15 min pada  pierwsza bramka dla  Gospodarzy którzy po rzucie wolnym strzałem głową wychodzą na prowadzenie. Juz po kilku minutach przegrywamy 2:0 - ponownie po stałym fragmencie  gry  Bażanówka  wykorzystuje zamieszanie i błędy w obronie  Pakoszówki. W końcówce  1  połowy nasza drużyna musi  grać w osłabieniu  po  czerwonej kartce  Femina, jednak jeszcze  przed końcem 1 połowy zagranie  Sumary wykorzystuje Lisowski który daje  nam bramkę kontaktową. Po zmianie  stron Pakoszówka dążyła do wyrównania,  jednak juz  po kilku minutach sędzia  dyktuje dyskusyjny  rzut  karny  dla  Gospodarzy  którzy zamieniają go na kolejną bramkę. Po tej bramce  zmienia  się obraz  spotkania Gospodarze  zdobywają kolejne  dwie  bramki. W końcówce  spotkania 2 gola  dla Pakoszówki zdobywa Latoś. Spotkanie  kończy się wynikiem 5:2 Dla  Orła.