Piękne bramki i ogólnie dobre spotkanie w Zarszynie.

Dąbrowski K. - Wroniak A.(C), Adamowicz L., Ziemiański D., Dżugan Z. (72' Latoś M.) - Lisowski P., Sumara M., Dżugan T., Wojnicki K., Ryba K. - Radwański M.

12 (8) - 6 (2)

Rożne:

5 - 1

Bramki oraz najciekawsze akcje spotkania:

26' prostopadle zagranie do Zbyszka, który w sytuacji sam na sam z ostrego kąta trąca piłkę nad bramkarzem, a interweniujący obrońca wybija ją z linii bramkowej

30' akcja gości, w której napastnik znajduje się na 15-tym metrze, lecz zbyt długo zwleka ze strzałem i zostaje on zablokowany przez interweniującego obrońcę oraz Amika

35' po dograniu z rzutu rożnego na krótki słupek Wojnicki dochodzi do strzału, po którym piłka przelatuje nad poprzeczką

42' prostopadle zagranie do Ryby i ten w sytuacji sam na sam strzela pod poprzeczkę, jednak bramkarz gości popisuje się kapitalnym refleksem przenosząc piłkę nad poprzeczką

60' 1:0 Ryba - "do trzech razy sztuka" - akcja, która powinna skończyć się bramką dużo wcześniej, bramkarz broni najpierw groźny strzał, później dobitkę z 7-go metra i gdy wydaje się, że jest po akcji, Ryba przechwytuje piłkę, mija obrońców na 16-tym metrze i kończy akcję strzałem po ziemi

62' lepszej sytuacji zawodnik Jawornika wymarzyć sobie nie mógł, dostaje prostopadłą piłkę na 25-tym metrze i biegnąc w kierunku bramki ma przed sobą tylko Dąbrowskiego, który w kluczowym momencie akcji, po strzale, popisuje się kapitalną paradą broniąc uderzenie - WIELKIE BRAWA!

78' czerwoną kartką ukarany zawodnik Czarnej

80' 2:0 Ryba - indywidualna akcja, prowadzenie piłki z ok. 30 metra od bramki, minięcie obrońców w polu karnym i strzał z ostrego kąta po długim słupku

84' 3:0 Lisowski - po strzale Ryby w sytuacji sam na sam, piłka pląta się lekko pod nogami bramkarza i ostatecznie Lisek dobija ją do pustej bramki

87' 4:0 Ryba - wyjście w tempo zagranego prostopadle podania za obronę i wykończenie akcji 1 na 1

Znakomity mecz w wykonaniu naszych zawodników. Pierwsza część spotkania trochę słabsza, Jawornik częściej prowadził grę, jednak to my stwarzaliśmy groźniejsze sytuacje. Jednak cierpliwość, pewność w obronie, rozgrywanie piłki od tyłu w drugiej połowie przyniosło efekty. Kiedy rywalom zabrakło sił przejście do ofensywy i dokończenie dzieła z ostatecznym hat-trickiem Ryby. Po ciężkiej walce odnosimy zasłużone zwycięstwo.