Kolejka niespodzianek!

• autor: karolinski29, 2016-11-11 15:10

relacja w rozwinięciu............................

Skład:

Kwolek M. - Wroniak A. (82' Piecuch D.), Sumara M., Adamowicz L., Ziemiański D. - Dżugan Z. (68' Stupak V.), Radwański M., Warchoł S. (70' Dżugan T.), Żyłka R., Lisowski P. Kotowski A. (74' Dżugan D.)

Bramki:

24' 0:1 Bukowianka (karny)

Strzały (celne):

13(8) - 3(2)

Rzuty rożne:

3 - 1

Mecz można skomentować tak: jeśli sędzia podyktował karnego dla Bukowska (po przyjęciu piłki przez naszego obrońcę odbiła się ona od murawy i trafiła  go w rękę), to później w jeszcze bardziej ewidentnej sytuacji gdy rywal blokował strzał trzymając rękę w górze to my powinniśmy dostać jedenastkę.

Jednak sędzia (Solecki) ewidentnie nie radził sobie na boisku. Przy faulach od tyłu nawet nie myślał o pokazaniu kartki. W szczególności w trosce o zdrowie zawodników powinien karać indywidualnie graczy.

Jeśli chodzi o całokształt meczu - to nasza drużyna miała inicjatywę w tym meczu. Po bramce dla Bukowska to goście może do 30 minuty spotkania stwarzali jakieś okazje jednak niegroźne.

Jednak nie tylko w Pakoszówce mieliśmy niespodziankę. W Arłamowie Bieszczady uległy Zarszynowi 4:1. Zmiennica wywiozła punkt z Rymanowa po remisie 1:1. Natomiast w Lesku nie poradziła sobie Iskrzynia przegrywając 1:0.

To nie była kolejka drużyn z TOP4 i tym bardziej szkoda tego meczu bo można było się jeszcze zbliżyć do czuba tabeli. Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i w niedzielę trzeba pokazać nieprzypadkową pozycję w tabeli w starciu z Orłem, który zagrał kolejny słaby mecz przegrywając w Czarnej 5:0.

Mecz z Orłem o 11:45 w Pakoszówce!