relacja w rozwinięciu............................

Skład:

Dąbrowski K. - Dżugan D., Sumara M., Adamowicz L., Ziemiański D. - Stupak V.Dżugan T., Warchoł S., Żyłka R., Kotowski A. - Radwański M.

Bramki:

28' 0:1 Stupak V. (Radwański M.)

38' 1:1 Jawornik

44' 1:2 Radwański M. (Żyłka R.)

46' 2:2 Jawornik

Strzały (celne):

7(5) - 13(10)

Rzuty rożne:

2 - 5

Najciekawsze fragmenty spotkania:

18' wejście Tomka Dżugana w pole karne, minięcie obrońcy i strzał z ostrego konta obroniony przez bramkarza

28' 0:1 - prostopadłe zagranie górą za obrone i Stupak w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza

36' akcja Czarnej, po zamieszaniu w polu karnym strzały z 11 metrów blokują nasi obrońcy

38' 1:1 - strzał z 20 m obok słupka, piłka dodatkowo po koźle złapała poślizg i była nie do obrony

44' 1:2 - gol do szatni, wystawienie piłki na 16 metr do Młotka, który technicznym strzałem w okienko bramki pokonuje bramkarza

46' 2:2 - pierwsza akcja drugiej połowy, zamieszanie w naszym polu karnym i ostatecznie zawodnik Czarnej pakuje piłkę z 7 metra do bramki

60' akcja Jawornika, zawodnik gospodarzy w idealnej pozycji sam na sam ulega w starciu z Amikiem, który popisuje się paradą meczu, jak nie sezonu

64' akcja kontrowa naszej drużyny po nieudanym rzucie rożnym gospodarzy, strzał Dżunia z 18m jednak niecelny

78' akcja Czarnej, po dośrodkowaniu i strzale głową piłka ląduje na poprzeczce naszej bramki

Z pewnością remis w Czarnej można traktować jako niedosyt. Głupio stracona druga bramka. Jednak w drugiej części spotkania to Jawornik stwarzał sobie lepsze okazje i jeśli bramkę zdobyli dość przypadkowo, to już potem mieli naprawdę klarowne sytuacje i tutaj dzięki naszemu bramkarzowi i nieraz obrońcom wynik nie uległ zmianie. Brawa dla zawodników za niesamowitą walkę i zaangażowanie mimo fatalnych warunków do gry.