Punkcik.

• autor: karolinski29, 2016-10-04 17:24

relacja w rozwinięciu............................

Skład:

Kwolek M. - Wroniak A., Adamowicz L., Ziemiański D., Szałajko A. - Dżugan D. (46' Lisowski P.), Radwański M., Warchoł S. (75' Dżugan T.), Żyłka R., Stupak V. (60' Dżugan Z.) Kotowski A.

Bramki:

28' 1:0 Szałajko A.

73' 1:1 Cisy (karny)

Strzały (celne):

9(3) - 6(2)

Rzuty rożne:

3 - 1

W ubiegłą niedzielę do Pakoszówki zawitała ostatnia drużyna ligi - Cisy Jabłonica Polska. Rywale do tej pory mieli na koncie 3 punkty, w związku z czym byliśmy faworytem tego meczu.

Niestety jednak ten mecz zupełnie nie wyszedł naszym zawodnikom. Mało składnych akcji i groźnych strzałów. Bramkę strzelamy w 28' - piłka zakręciła się między zawodnikami i ostatecznie Szałajko oddał strzał prostym podbiciem z 20 metra i trafił idealnie obok słupka bramki gości. W pierwszej połowie już żadna z drużyn nie stworzyła groźniejszych akcji.

O drugiej części spotkania będzie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Rywale zdecydowanie nas zdominowali, lecz zatrzymywali się na naszej linii obrony. Dopiero w 73' po wyrzucie piłki z autu odbija się ona od murawy i trafia w rękę naszego obrońcy, a sędzia wskazuje na 11 metr. Dopiero w końcówce meczu mamy szanse z akcji a potem po rzucie rożnym, lecz w obu przypadkach strzały mijały bramkę.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie mecz z outsiderem z Jabłonicy Polskiej. Jednak teraz liczymy, że nasi zawodnicy się podniosą i będą jeszcze lepsi w następnych meczach.

autor: ~brawo 2016-10-05 09:11:29

avatar Dobry i remis ale to najsłabszy mecz victori na którym byłem ale jak długo można się bronic byłem obroncom i wiem co to nacisk przez 70 minyt wkoncu nastompi błąd ale i tak gratulacje

autor: ~kibic 2016-10-05 11:36:51

avatar to nie pakoszówka zagrała słaby mecz tylko cisy zaczęły grać dobrze !!!!!!!!!!!!