Pierwsze 3 punkty!

• autor: karolinski29, 2016-08-21 18:53

opis w rozwinięciu..............................

Skład:

Kwolek M. - Dżugan Z. (46' Wroniak A.), Sumara M., Adamowicz L., Ziemiański D. - Lisowski P. (67' Kafara M.), Dżugan T., Warchoł S. (92' Stankiewicz M.), Żyłka R., Dżugan D. (82' Szałajko A.)- Kotowski A.

Bramki:

17' 1:0 Kotowski A. (Dżugan Z.)

48' 2:0 Dżugan D.

Strzały (celne):

7(6) - 7(1)

Rzuty rożne:

6 - 5

Świetny mecz w wykonaniu naszej drużyny mogli zobaczyć kibice zgromadzeni w Pakoszówce dzisiejszego dnia. Victoria znowu udowodniła, że w meczach z Płomieniem po prostu wszystko musi ułożyć dobrze.

Po wyrównanym pierwszym kwadransie gry, kiedy gra toczyła się w środku boiska, Rafał zdecydował się na strzał z 25 m. lecz piłka minimalnie minęła słupek. Chwilę później w 17' Kotek wyprowadza nas na prowadzenie - Zbyszek jak zwykle walecznie na boku mija przeciwnika i wspaniale dośrodkowuje piłkę, a Kotkowi pozostało wpakować ją głową do siatki, tak zrobił i było 1:0. Goście niezbyt walecznie dążyli do wyrównania, w związku z czym ta połowa już bez lepszych sytuacji się zakończyła.

Drugą połowę nasi zawodnicy rozpoczęli kapitalnie, strzelając bramkę na 2:0. Tym razem Dżuniu popisał się kapitalnym strzałem z rogu pola karnego - zawinął piłkę po długim słupku w samo okienko, a bramkarz był bez szans. W 62' mamy rzut wolny tuż z przed pola karnego. Kombinacyjne rozegranie i strzał Żyłki obroniony jednak przez bramkarza. W tym dniu dużo więcej miał do czynienia golkiper przyjezdnych, niż debiutujący w naszej bramce Kwolek, który mimo tylko jednego celnego strzału, kapitalnie zaprezentował się grą na przedpolu - przy wyłapywaniu dośrodkowań i rozgrywaniu piłki. W 78' znów ze znakomitej strony pokazał się Dżuniu, który najpierw wkręcił rywala w podłoże, a później został sfaulowany i sędzia wskazał na 11. metr. Do piłki podszedł Kotek i... tym razem nie wykorzystał tej dogodnej sytuacji.

Takie spotkania w wykonaniu naszej Victorii to naprawdę mogą się podobać. Szybko zdobyta bramka, kontrolowanie gry, rozgrywanie piłki od tyłu przez poszczególne formacje i wiele sytuacji bramkowych. Tak trzymać Panowie !!!

autor: ~brawo 2016-08-22 11:23:53

avatar gratulacje chłopaki za dobry mecz jak zwykle waleczny ale chwalić trzeba całą drużyne a nie tylko pare osób bo w tamtym meczu dziuniu miał 5 sytuacji i nikogo nie wkręcił w murawe i tego się nie pisze ale to już było.tylko jedno mnie dziwi dzugan cofniety z pomocy do obrony a wroniak siedzi na ławie pewnie pod pad trenerowi a był podstawowym zawodnikiem.