Długie znów pokonane!

• autor: karolinski29, 2016-06-09 12:55

opis w rozwinięciu.............................................

Skład:

Dąbrowski K. - Dżugan Z., Dąbrowski M., Wroniak A., Ziemiański D. - Lisowski P.(75' Dżugan D.), Żyłka R., Warchoł S., Sumara M.(87' Sobolak K.), Hryszko P.(65' Kotowski A.) - Radwański M.(92' Dżugan T.)

Najciekawsze fragmenty spotkania:

15' 1:0 Żyłka R.(Lisowski P.) - dośrodkowanie Sławka z rzutu wolnego, Lisek przedłuża piłkę na długi słupek, a Rafał świetnie znalazł się w polu karnym i wpakował piłkę do siatki

30' znów po dośrodkowaniu Sławka, tym razem z rzutu rożnego, zbiegający na krótki słupek Sumi efektownie piętką przedłuża piłkę, jednak ta mija długi słupek

37' czerwoną kartką zostaje ukarany zawodnik gości za niesportowe zachowanie

W pierwszej części gry Długie nie stworzyło lepszych sytuacji strzeleckich. Głównie skupili się na komentowaniu decyzji sędziów, zresztą w drugiej połowie było podobnie.

55' 1:1 rzut wolny z prawie połowy boiska i po zagraniu piłki bezpośrednio na bramkę oślepiony Amik kapituluje

58' prostopadłe zagranie do Pawła, ten mógł wyłożyć piłkę do Sumiego, który miałby pustą bramkę, jednak nie zauważył go i zdecydował się na strzał, lecz nie trafił w bramkę

67' prostopadłe zagranie Sumiego do boku boiska do Kotka, ten zgrywa do środka do Młotka, który podbija sobie piłkę na 15. metrze i uderza z woleja jednak tuż obok słupka

75' 2:1 dobrze wyprowadzona kontra - wybicie piłki z linii obrony w okolice środka boiska na Sumiego, który zgrywa piłkę do Młotka i ten wychodzi na czystą pozycję i kapitalnym strzałem z 18. metra pokonuje bramkarza

80' strzał zawodnika gości z 20. metra, jednak Amik pewnie zbija piłkę na rzut rożny

93' czerwona kartka dla zawodnika Sandbudu

Nasi zawodnicy w końcu rozegrali solidny mecz. Po serii porażek przyszła pora na mecz z vice liderem i mało kto mógł przed meczem spodziewać się takiego rezultatu. Długie musi odłożyć świętowanie i do tego przynajmniej jeszcze raz wygrać, by zapewnić sobie awans.

Tym wynikiem wyciągnęliśmy pomocną dłoń ekipom, które mogły walczyć z Sandbudem o pozycję vicelidera. Nasz wczorajszy rywal z przewagą 4 pkt. na dwie kolejki przed końcem wcale nie może być pewny swojej lokaty. Zostały im dość ciężkie mecze - Sieniawa u siebie i Iskrzynia na wyjeździe. Lotniarz - główny konkurent - ma do rozegrania teoretycznie dużo łatwiejsze potyczki - z Haczowem i Izdebkami.

Jeszcze bardziej zacięta jest rywalizacja o utrzymanie. Tutaj różnice są już minimalne. Nawet w teorii nie ma jeszcze drużyny, która opuści tego lata A-klasę. Narazie możemy tylko przypuszczać, kto to będzie. Najbliżej są Brzozovia i Błękitni. Dołączyć do nich mogą Izdebki, Krościenko lub Haczów. Oczywiście to jest sutyacja na dwie kolejki przed końcem(a Brzozovia ma nawet jeszcze 3 mecze), więc dużo się jeszcze może zmienić.

I tak dla uspokojenia i rozwiania wątpliwości: utrzymanie mamy pewne!

autor: ~znawca 2016-06-09 14:35:49

avatar wam to potrzeba w każdym meczu pętle na szyje i bata, to wtedy wam się chce ,bo potencjał macie.

autor: ~anonim 2016-06-09 15:43:41

avatar drukowanie meczu na całego

autor: ~znawca 2016-06-09 16:24:44

avatar jak się nie ma umiejętność i kultury osobistej to sędzia zawsze winny

autor: ~kibic 2016-06-09 18:05:58

avatar Druga czerwona dla Dlugiego to po żółtej czy bezpośrednio???

autor: ~anonim 2016-06-09 18:49:41

avatar jeden i drugi dostali po 3 mecze za czerwoną