Przełamanie!

• autor: karolinski29, 2016-05-04 14:31

opis w rozwinięciu..............

Skład:

Adamiak Ł. - Chrobak Ł., Dąbrowski M., Wroniak A., Lisowski P.(46' Ziemiański D.)- Dżugan Z.(81' Sobolak K.), Radwański M., Warchoł S.(80' Dżugan T.), Żyłka R., Dżugan D.- Kotowski A.(81' Szałajko A.)

Bramki:

3' 1:0 Kotowski A.(Radwański M.)

Po serii trzech kolejnych porażek w końcu mogliśmy zobaczyć zwycięstwo naszej drużyny.

Mecz rozpoczął się dla nas fantastycznie, bo już po trzech minutach było 1:0 - Zbyszek zagrał prostopadle do Młotka, który "podholował" piłkę i w decydującej fazie akcji wyłożył ją do Kotka, który mimo asysty obrońcy zdołał umieścić ją w siatce. Potem obydwie drużyny miały swoje szanse. Goście, grając w tej części gry "z wiatrem", szukali swoich szans w strzałach z daleka, jednak strzelali tego dnia dość niecelnie. Nasi stwarzali dużo bardziej klarowne sytuacje, lecz nie potrafili ich wykorzystywać.

Druga część spotkania była już dużo bardziej wyrównana. Gościom, mimo niekorzystnego wyniku, nie spieszyło się do strzelania goli, a naszym to nie przeszkadzało.

Podsumowując: zawodnicy Brzozovii, mimo iż w niedzielę mieli przerwę, nie wykazali dużo chęci do gry. Nas może cieszyć drugie zwycięstwo w tej rundzie i mamy nadzieję, że ta liczba szybko zostanie przez naszych zawodników poprawiona.

W niedzielę naszej ekipie przypadałby mecz z Leśnikiem, lecz jak już wszyscy wiedzą ta drużyna wycofała się z rozgrywek, w związku z czym w tym tygodniu Victoria nie rozgrywa meczu i może naładować akumulatory na starcie w Sieniawie, które odbędzie się 15 maja.

autor: ~vp 2016-05-05 13:42:34

avatar a czemu lisek zszedł po 45 minutach,grał bardzo dobrze to zawodnicy z numerem 9,10,17,99 powinni opuścić boisko bo byli bardzo słabi w tym spotkaniu

autor: ~qq 2016-05-05 16:46:28

avatar albo jest drużyna albo ktoś się gniewa i wtedy schodzi

autor: ~vp 2016-05-05 20:50:23

avatar czyli były zatargi w szatni,ajjajaj

autor: ~bez urazy 2016-05-05 23:53:36

avatar Z ławeczki lepiej widać to prawda. Lisu to naj usposobiony ofensywnie zawodnik potrafiący zrobić przewagę w grze jeden na jeden, postawienie Go na obronie to... nie mnie oceniać. Dużo zastrzeżeń do "ułożenia" gry. Wyjście z pressingu-brak(długa sznita i Koooootek)Rzuty wolne rozegranie-brak. Auty -brak. Rożne(niby ręka w gorze 3 razy tak samo ale każda piłka gdzie indziej) nawet przed bramkarzem nikogo -brak
Przy wolnym dla nas do muru nikt nie wchodzi zasłaniając widoczność bramkarzowi. Nawet jeżeli obrońcy rozgrywają piłkę to kończy się długą.
Raz w meczach nie widziałem szerokiego rozciągnięcia do linii. Spadek nie grozi więc czas trochę gry zrobić.Nie jestem w szatni ale-wychodzenie z szatni po minucie(z Brzozowem), bieganie za piłką (Haczów),brak podpowiedzi(Bezmiechowa) to nie to