opis w rozwinięciu..........

Skład:

Adamiak Ł. - Chrobak Ł., Dąbrowski M., Warchoł S., Dżugan T.- Dżugan Z., Żyłka R., Hryszko P.(46' Sobolak K.), Dżugan D.- Radwański M., Kotowski A.

Bramki:

15' 1:0 Lotniarz (rzut karny)

24' 2:0 Lotniarz

55' 2:1 Kotowski A.(Dżugan Z.)

93' 3:1 Lotniarz

W pierwszy dzień maja nasza drużyna udała się na mecz do Bezmiechowej. Mecz z vice-liderem zapowiadał się na bardzo ciężki i rzeczywiście tak było. Ale po kolei...

Już w początkowej fazie meczu po naszej akcji zawodnik gospodarzy zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym, lecz sędziowie nie reagują. Kilka minut później widzimy dośrodkowanie w nasze pole karne i pierwszy prezent od sędziego, który po interwencji naszego obrońcy odgwizdał zagranie ręką, mimo iż piłka odbiła się od uda naszego gracza - była 15 minuta i zawodnik gospodarzy pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał Łokera. Niespełna dziesięć minut później było już 2:0 - prostopadłe zagranie i w sytuacji sam na sam rywal strzela gola. W pierwszej połowie to gospodarze mieli inicjatywę i wydawało się, że nasi już w tym dniu nic wartościowego na boisku nie pokażą.

Jednak drugą połowę zaczynamy zdecydowanie lepiej. Już po dziesięciu minutach strzelamy bramkę kontaktową - świetna współpraca Kotka ze Zbyszkiem i ten pierwszy w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza, było 2:1. Obraz gry stał się całkiem odwrotny do tego z 1.-szej części spotkania - nasi zawodnicy stwarzali coraz więcej sytuacji i kilka razy konkretnie zagroziliśmy bramce gospodarzy. W jednej z akcji po strzale Zbyszka obrońca wybił piłkę z linii bramkowej i można by się kłócić, czy ta całym obwodem nie przekroczyła linii bramkowej. Jednak pod koniec meczu ok. 85' sędzia dał prawdziwy popis - Dżuniu zabrał się z piłką do końcowej linii boiska i został ewidentnie "wykoszony" w obrębie pola karnego, lecz sędzia ani drgnął, a nasz młody gracz zwijał się z bólu. W końcówce meczu tracimy bramkę na 3:1 - po wybiciu piłki przez gospodarzy Łoker staje na linii pola karnego i łapie piłkę, lecz sędzia liniowy stwierdził, że nasz bramkarz znajdował się poza polem karnym i odgwizdał rzut wolny na 16-tym metrze. Dobrze wykonany stały fragment, bezpośredni strzał i było po meczu.

Mimo wyniku naszym zawodnikom należą się duże brawa, bo pomimo braków kadrowych dzielnie walczyli na boisku. Pomimo słabej pierwszej połowy podnieśli się i postawili się gospodarzom. Niestety zabrakło troszkę szczęścia w niektórych akcjach, ale i obiektywnych decyzji arbitrów.