Czas na Sanok!

• autor: karolinski29, 2016-04-20 19:44

więcej w rozwinięciu..........

Ciężki sprawdzian czeka naszą drużynę w najbliższą niedzielę. Do Pakoszówki zawita obecny lider, drużyna Ekoballu Stali Sanok. Zawodnicy trenera Ząbkiewicza do tej pory w 21 meczach zdobyli 52 pkt. i mają sporą przewagę nad resztą stawki. Jednak w ostatnich meczach nie grają tak dobrze, jak można było się spodziewać przed tą rundą. Jedynie pewny mecz zagrali z Błękitnymi wygrywając 3:0. Do tego walkower z Leśnikiem i wygrana "rzutem na taśmę" z Sanovią. Natomiast sprawili niespodzianki w dwóch ostatnich kolejkach - przegrana z Lotniarzem 1:2 i remis u siebie z Brzozovią 1:1.

W meczu rundy jesiennej ulegliśmy drużynie z Sanoka 3:1. Wówczas nasi piłkarze rozegrali całkiem dobry mecz i jedyne co mogło nam się nie podobać to wynik. Skrót tego meczu: https://www.youtube.com/watch?v=DhwlJkO-bBI

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków !!!