Victoria Pakoszówka - Lotniarz Bezmiechowa 1:3

• autor: viluMisiek, 2015-09-16 18:48

Niestety drugi raz pod rząd przegrywamy mecz wynikiem 1:3 i znów możemy czuć niedosyt.

Opis zapożyczony ze strony Lotniarza a jego autorem jest SECHU07L.

"

W meczu 7 kolejki klasy A, Lotniarz Bezmiechowa rozgrywał mecz w Pakoszówce z miejscową Victorią. Mecz ten elektryzował jednych jak i drugich. Od samego początku Lotniarz nie mógł złapać rytmu, troszkę strat, dużo nie celnych podań. Były takie chwile że gospodarze zamykali nas na naszej połowie. I to im przyniosło radość już około 15 minuty, gdzie straciliśmy bramkę. Zostawiliśmy rywala samego który uderzył w stronę bramki i piłka znalazła się w siatce. Od tego momentu puściły nam nerwy. Zaczeliśmy grać bardziej agresywnie, poprawiliśmy celność podań i to zaprocentowało. Około 30 minuty odpowiedzieliśmy na bramkę gospodarzy. Prowadzący piłkę Marek minął rywala i nagrał piłkę do Bartka który wyszedł na pozycję sam na sam lecz trafił prosto w bramkarza Victorii jednak przy dobitce  Artura bramkarz był bez szans. Było 1-1. Mecz toczył się dalej, dużo emocji z jednej jak i drugiej strony, kibice z Pakoszówki zaczęli dopingować swój zespół, ale nawet to gospodarzom nie pomogło. Około 40 minuty kuriozalny błąd bramkarza gospodarzy, który wybijał piłkę i wybił ją tak, że przeją ją Sianko, uderzył z pierwszej piły i gol. 1-2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie dużo waleczności w środku boiska. Agresywna gra nasza jak i rywali. Trzecią bramkę dla Lotniarza i drugą w swoim wykonaniu w tym meczu zdobywa Artur. Rozegranie piłki przez środek, nagranie do bocznego sektora boiska do Sianka, ten omija rywala i dośrodkowuje wprost na nogę Artura, Artur dokłada nogę i jest 1-3. Gospodarze po tej bramce się załamali. Mecz był bardzo ciężki, przeciwnik dyktował nam warunki tylko z początku, potem to się zmieniło."

autor: ~lotniarz 2015-09-17 18:20:13

avatar dobrze byloby gdyby admin sie postaral o maly komentarz a nie zrzynacie z naszej strony

autor: ~kkk 2015-09-22 13:57:54

avatar strona prowadzona genialnie... dalibyscie chociaz wynik i strzelcow spotkania... tak ciezko to zrobic?

autor: ~rozczarowany 2015-09-24 18:53:32

avatar drogi administratorze,jak się do czegoś zabieramy i robimy nadzieję na dobre funkcjonowanie tej strony,to róbmy to jak należy,przynajmniej systematycznie.

autor: ~? 2015-10-01 16:20:41

avatar gdzie jest admin?