Victoria Pakoszówka - Drużyna i Kibice na 5

• autor: stanki123, 2015-03-30 19:39

Na pierwszy mecz w tym roku udaliśmy się do Polańczyka aby się tam zmierzyć z miejscowym "NELSONEM"

Kto był w Polańczyku wie, że grać na tamtym terenie nie jest łatwo - boisko wąskie i do tego we wczorajszym meczu bardzo grząskie.

Do meczu przystąpiliśmy w składzie:

DĄBROWSKI K- SZAŁAJKO, DĄBROWSKI M., WRONIAK - PIOTROWSKI, STANKIEWICZ, LISOWSKI, WARCHOŁ, DŻUGAN - SUMARA, KOTOWSKI

nie w pełni sił, bez 5 zawodników z kadry :

Brodzicki, Chrobak ,Dżugan D., Hryszko , Radwański (na ławce ale z grypą :))

Mecz rozpoczął się jak to zwykle bywa z wyczekiwaniem na ruchy przeciwnika zarówno z jednej jak i drugiej strony. Trzeba przyznać że do ok 20 min mecz był w miare wyrównany toczony głownie w srodkowej cześci boiska. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Kotek , wykańczając dośrodkowanie Sumary. Wcześniej Sumi dostał dobrego crossa od Sławka Warchoła - troche taka akcja w naszym stylu :P

Pierwsz połowa zakończyła sie naszym prowadzeniem 1:0.

Drugą połowę rozpoczynamy z wysokiego "C". Sumi w polu karnym z sytuacyjnej piłki strzela na 2:0.

Kolejne bramki to dzieło:

3-0 Dżugan Zbyszek

4-0 Dzugan Zbyszek

5-0 Kotek

Mecz zakończył się wynikiem 5_0 dla Victorii chociaż sytuacji było zdecydowanie na wyższy wynik .

Cieszy fakt że zagraliśmy na "0" z tyłu oraz że zdominowaliśmy mecz , zwłaszcza w drugiej połowie.

Myslę że nastepne mecze Polańczyka u siebie pokażą jak dobry osiągnelismy rezultat.

Szczególne podziekowania dla naszych wiernych kibiców którzy głośno nas dopingowali - dopasowaliście się poziomem do nas :P Oby tak dalej, my nie odpuszczamy!!! Jeszcze raz serdeczne dzięki - do zobaczenia za dwa tygodnie w Porażu.

autor: ~anonim 2015-03-30 20:55:27

avatar kibice będą zawsze tylko trzeba ich docenic

autor: ~KIBIC V. 2015-03-30 21:11:12

avatar WYNIK SUGERUJE ŻE BYŁO ŁATWO,GŁADKO I PRZYJEMNIE,ALE KTO OGLĄDAŁ TEN MECZ WIE ŻE PRZEZ WIĘKSZOŚĆ CZASU BYŁA TO WYRÓWNANA KOPANINA-BO NA TAKIM BOISKU GRAĆ SIĘ NIE DA.WYNIK POWINIEN BYĆ WYŻSZY ALE NASI SNAJPERZY ROBILI WSZYSTKO BY BRAMKARZ POLAŃCZYKA ZOSTAŁ BOHATEREM MECZU( DUŻE BRAWA DLA TEGO CHŁOPAKA).PANOWIE,WYNIK NAPRAWDĘ DOBRY,GRA MAM NADZIEJĘ BĘDZIE LEPSZA. A CO DO KIBICÓW-NO WIDAĆ MAMY SPORO MŁODYCH ZDOLNYCH TENORÓW,WPRAWDZIE POD KONIEC TROCHĘ OCHRYPLI ALE MAM WRAŻENIE ŻE "VIKI GOL"BĘDZIE PRZEBOJEM TEJ WIOSNY.BRAWO!

autor: ~miau 2015-03-30 22:09:01

avatar brawo dla Kotka i Zbyszka
Zbychu dziobaj do 50-tki
Pozdrowienia dla Łukasza