Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

Aktualności

Wygrana z liderem

• autor: stanki123, 2014-08-26 22:38

Mecz z Tarnawą zapowiadał się ciekawie...

Tarnawa to zespół który do meczu z nami nie poniósł porażki dlatego mecz zapowiadał sie bardzo ciekawie.

Już pierwsze minuty przynoszą nam prowadzenie. W 8 min z rzutu wolnego strzela Sławek Warchoł, piłka zagrana na długi słupek i wpada do bramki .

W 16 min strzał zza pola karnego Radwańskiego i 2:0 dla nas.

Pierwsza połowa należała do naszej ekipy, w 40 min Kotek dogrywa do Młotka i mamy 3:0.

Druga połowa to dominacja Tarnawy, dwie strzelone bramki- spowodowane to było naszym cofnięciem się.

Mecz zakończył się wynikem 3:2.

Generalnie mecz wygrany zasłużenie i na tę chwilę jesteśmy liderem B-klasy.

A juz w najbliższą niedzielę jedziemy do Niebieszczan. Mecz rozpocznie się o 16:30- Zapraszamy

• Komentarzy [4]
  • czytano: [748]

autor: ~Sąsiad zza miedzy 2014-08-27 09:46:08

avatar Szkoda że nie wspominacie o przestrzelonym karnym w I połowie. Moim skromnym zdaniem powinien być remis. Nie każda drużyna potrafi podnieść się przy wyniku 3:0. Tarnawa na II połowę wyszła odmieniona i pokazała jak się gra w piłkę. Victoria w II połowie nie istniała! Autobus na bramce to nie powinien być styl gry drużyny, która ma aspiracje na awans. Osobiście gra Tarnawy bardziej mi się podobała. Przegrali po indywidualnych błędach, co pewnie wnika z bardzo młodego wieku tych chłopaków. Obawiam się jednej rzeczy, jak solidnie przetrenują zimę będą nie do zatrzymania.

autor: ~BP 2014-08-27 20:18:06

avatar nie jestem z Tarnawy ale za to co chlopaki zagrali w drugiej polowie nalezy im sie wielki szacunek. panowie czapki z glow!!! jesli bedziecie grac reszte meczy jak druga polowe w Pakoszowce to zjecie ta lige. zycze powodzenia i pozdrawiam. za niedlugo gramy z wami. niech zarzad wysle ze czterech zawodnikow na urlop :)

autor: ~Kibic V 2014-08-27 20:54:50

avatar Graliśmy bez trzech podstawowych graczy i to kondycja na druga polowe sie skończyła zawodnicy opadli z sił ale liczy sie co w bramce i to jest święte prawo piłki nożnej

autor: ~^^ 2014-08-28 13:19:09

avatar Nie wazne jak kto gra , wazne gdzie 3 Pkt sa.. !