Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wisłok - Victoria 2:1

• autor: viluMisiek, 2014-06-16 14:58

Victoria przegrywa na wyjeździe 2:1 po meczy w którym mogła stracić tych bramek więcej. Swoje szanse na podwyższenie rezultatu też mieliśmy więc nie ma sensu mieć do nikogo pretensji tylko do siebie.

Już w trzeciej minucie meczu z linii bramkowej piłkę wybił Chrobak, którego interwencja uchroniła nas od straty gola, gdyż sekundę później przegrywalibyśmy od pierwszych minut. Pierwsze piętnaście minut wyrównane, z lekką przewagą gospodarzy, jednak bramkę jako pierwsza zdobyła Victoria a dokładniej Andrzej Kotowski, który strzałem po koźle w polu karnym pokonał z bliskiej odległości bramkarza gospodarzy. Praca arbitrów wyjątkowo - bardzo dobra.

Druga połowa to znaczne uwidocznienie się różnicy umiejętności. Gracze Wisłoka raz po raz atakowali naszą bramkę oddając strzały z dystansu głównie niecelne. Też mieliśmy swoje okazje na podwyższenie rezultatu gdyż sytuację sam na sam zmarnował Zbyszek Dżugan, który postanowił przedryblować obrońcę zamiast oddać strzał. Dopiero w 65 minucie spotkania, po indywidualnej akcji i ograniu trzech naszych obrońców w sytuacji sam na sam świetnie zachował się zawodnik Sieniawy pokonując naszego bramkarza. 10 minut później było już 2:0, z bliskiej odległości strzałem głową gola zdobył Wisłok.