Mecz o być albo nie być!

• autor: viluMisiek, 2014-05-28 15:56

Wyjazd rzecz święta zwłaszcza, że do końca rozgrywek zostało naprawdę niewiele i każdy punkt się liczy. Jedziemy grać z najsłabszym Polańczykiem, który w tej rundzie na swoim boisku nie przegrał ani razu więcej jak różnicą dwóch goli wiec mecze zawsze prowadzi wyrównane.

Gramy w niedzielę o godzinie 13:00 na boisku w Lesku. W międzyczasie na wyjeździe mecz rozgrywają Izdebki jadąc do Długiego a Poraż swój mecz rozgrywa w Brzozowie i jest bardzo prawdopodobne zatem, że w razie zwycięstwa odskoczymy lub doskoczymy do którejś z drużyn lub zrobimy jedno i drugie.

autor: ~jeden z wielu 2014-05-29 22:06:51

avatar Błędy indywidualne zawodników w ostatnim meczu zadecydowały o przegranej. Dopóki były siły mecz był wyrównany. Nie to jest najgorsze, ale to że zawodnicy nie są "jednością". Obrońca komentuje pomocnika, pomocnik-bramkarza, bramkarz-atak itp. To nie jest miejsce na takie gadki(powinna być szatnia), ale część zawodników którym się wydaje, że są lepsi i bez winy powinna się stuknąć w główkę.

autor: ~jeden z wielu 2014-05-29 22:13:53

avatar CD.
Ci którzy komentują innych w czasie meczu powinni sobie przypomnieć 5 meczy do tyłu gdzie najwięksi krzykacze mieli wypadki bramkowe.
To nie jest atak personalny na zawodników tylko podpowiedź, że piłka jest grą zespołową i jeżeli zepsuje atak to pomocnik i obrona ma to naprawić, jeżeli obrona to powinien bramkarz itd
NIKT NIE CHCE ZEPSUĆ SPECJALNIE A WYNIKA TO BRAKU UMIEJĘTNOŚCI I ZMĘCZENIA

autor: ~jeden z wielu 2014-05-29 22:16:32

avatar Dwie wygrane zmienią komentarze więc VICTORIA do boju

Nie lekceważcie Polańczyka bo chłopaki grają fajną piłkę

autor: viluMisiek 2014-05-30 16:29:08

Profil viluMisiek w Futbolowo Ja bym powiedział że pomocnik komentuje zagrania kolegów z pomocy (no chyba, że on sam zagra do napastników niedokładnie - wówczas pretensje o złe ustawienie napadziorów...) a bramkarz komentuje atak i na tym się durne komentarze kończą. Czy tak ciężko jest brać przykład z siatkówki gdzie po złym zagraniu każdy gościowi piątkę przybije?