Zakończenie rundy jesiennej

• autor: stanki123, 2013-11-14 18:58

Za nami runda jesienna, runda o której trzeba jak najszybciej zapomnieć.

Runda która się właśnie zakończyła była dla nas bolesną lekcją. Brak ogrania, cwaniactwa w meczach spowodował że kończymy ją z dorobkiem 11 punktów.Wynik poniżej oczekiwań, poniżej zakładanych celów. Na taki wynik wpływ miało kilka elementów które niestety w tej rundzie kosztowało nas stratę punktów.

Mam nadzieję że przez okres wyciągniemy wnioski i po solidnie przepracowanej zimie damy radość naszym kibicom.

Oprócz aspektu sportowego należą się słowa uznania ludziom którzy pomogli nam w tej rundzie finansowo poprzez zakup sprzętu sportowego.

Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować  Prezesowi Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pakoszówka Panu Tadeuszowi Kaczmarskiemu za zakup obuwia sportowego dla naszych młodych piłkarzy oraz anonimowemu darczyńcy, Hubertowi Wroniakowi, Stanisławowi Mice,Zbyszkowi Dżuganowi, Rafałowi Bieleniowi za zakup dresów sportowych.

Dziękuję również kibicom za doping i za obecność na meczach, krytyka również jest wskazana tylko na przyszłość bez epitetów :)

autor: ~daniel węgrzyn 2013-11-23 18:55:40

avatar Nie było tak źle, my kibice też pod koniec nie wspieraliśmy już tak mocno dopingiem. Nie zapominajmy o słowach...czy wygrywasz czy nie...to nie tylko słowa, ale w czasie kryzysu naszej drużyny chyba zapominaliśmy o znaczeniu tych słów. Optymizm opuszcza gdy drużyna przegrywa ale warto być na dobre i na złe. Bijmy się w pierś i od wiosny szturmem na ławki !!! Victoria gol! mamy Victorię w A klasie, to nowość, z drużynami dopiero pierwsze mecze (pomijam Juventus szacun dla kolegów z Juventusu i dla prezesa)pograliśmy wiele razy pokazaliśmy że można grać z sukcesem, byle tylko nie krzyczeć na siebie ale niech każdy weźmie odpowiedzialność za swoją grę. Nie ma sensu gwiazdorzenie koledzy. Utrzymać się w A klasie to będzie ok. Pozdrawiam. Dzięki za to że Jesteście i gracie dla nas kibiców.

autor: ~witam 2013-11-29 13:16:21

avatar potrzebuje nr. do prezesa lub trenera, bo na stronie głównej nie ma.

autor: lotniarz-bezmiechowa 2013-12-01 12:13:15

Profil lotniarz-bezmiechowa w Futbolowo Witam, potrzebuje nr. telefonu do prezesa lub trenera??