kolejna strata punktów

Victoria Pakoszówka 3-4 Wisłok Sieniawa

Bramki: Piotrowski, Kaczmarski , Daniła

autor: ~Jeden z Trybun 2013-10-29 23:56:23

avatar Panowie tak się nie da grać i tylko pomarzyć można o utrzymaniu.

Wielki minus dla kibiców co niektórych za te chamskie obelgi. Jak wygrywają to jest dobrze, a jak przegrana to już dupa.

Kolejna sprawa nie narzekajcie na zbyszka dżugana czy kota, widać że im się chce. Jeżdżą na treningi a gdzie reszta. Wszystko widać jak na tacy. Ci co trenują mają jeszcze jakieś pojęcie i coś chcą zrobić, a reszta brak pomysłu na grę i piłka w przód.

Panie prezesie czas się obudzić i wziąć za jaja. Zatrudniłeś trenera grającego co nie ma o tym zielonego pojęcia nie potrafi zmotywować drużyny sam gra nie żle nie ma co gadać wie o co chodzi.Zmień trenera. I po co wogóle było go brać skoro miał kontuzje??

Koryto co to za pomyłka?? to jest napastnik ja się pytam?? 12 meczy -0 bramek

autor: ~kibic Victorii 2013-10-30 09:14:21

avatar no własnie okreslenia " barany " "dno " z ust kibiców z busa nie fajna sprawa jak ma to tak wygladac to odpuscie sobie przyjazdy na mecz

autor: ~stanki123 2013-10-30 12:45:59

avatar ~do jednego z trybun
Już przyzwyczaiłem się do tego że co runde zmieniacie trenera , ale zawsze popatrzcie obiektywnie na temat.

autor: ~kotek 2013-10-30 17:04:55

avatar drodzy 'kibice'vp.po pierwsze-jak wyzej prezes pisze jesli macie problem co do trenera,prezesa czy zawodnikow to zapraszamy do dyskusji po meczu.po drugie-nie kazdy sobie zyczy aby jego nazwisko bylo uzywane na tej czy innej stronie!!!po trzecie-nikt wam na mecze nie karze przychodzic jak wam sie nie podoba to co sie tam dzieje to siedzcie w domu z kobietami i cerojcie z nimi skarpetki!!!po czwarte-kto nigdy nie gral w pilke na jakimkolwiek poziomie to nigdy nie zrozumie tego co jest w szatni i tego jak czuje sie zawodnik ktoremu na boisku nie idzie a do tego slyszy z boku hasla od ktorych nogi siadaja i zygac sie chce!!!gramy jak gramy komu to przeszkadza niech nie przychodzi na mecze i sie nie meczy.te slowa oczywiscie sa do tych ktorzy maja duzo do powiedzenia.pozdro dla wytrwalych.

autor: ~kotek 2013-10-30 17:12:30

avatar aha i jeszcze jedno.za trzy lata sa wybory prezesa i zarzadu.jak ktorys ma ochote i checi to droga wolna niech uzdrawia pilke w pakoszowce.tyle dziekuje

autor: ~Jeden z Trybun 2013-10-30 17:18:51

avatar Stanki123 - PREZESIE określenie, że my zmieniamy trenera jest chyba błędne tak mi się wydaje, bo o transferach to chyba Ty decydujesz a nie my jak to określiłeś. Ja też rozumiem, że po awansie bądź dobrym sezonie poprzedni trenerzy podnieśli swoje oczekiwania finansowe i rozumiem, że wszystko opiera się o kase, a finanse nie są zbyt ciekawe, a nowe stroje czy dresy to zasługa kilku zawodników, kierownika i paru osób dobrej woli za to im DZIĘKI. A my jako kibice jesteśmi ciekawi co wpływa na taki a nie inny wybór transferowy. Pan Koryto to chyba najgorszy z możliwych wzmocnień.

autor: ~stanki123 2013-10-30 21:52:37

avatar Sory ale nie ma sensu na forum dyskutować-komu leży na sercu dobro drużyny zapraszam do dyskusji w realu

autor: ~fan 2013-11-02 23:32:20

avatar Panowie PAN Koryto serce do gry miał duże niezależnie czy w Grabówce cz w Pakoszy. Chłopkowi nie idzie, i myślę że Garbówka grając w klasie O nie pościła by Stankiewicza i Korytę, po prostu tam byli za słabi. Jeśłi jeden wybija to już drugiemu idzie fatalnie ale może się przełamie i będzie strzelał.

autor: ~gosc 2013-11-03 15:49:52

avatar Jaki wynik z Brzozovia?

autor: ~znawca 2013-11-05 11:56:38

avatar Na wiosne bedzie lepiej. Słyszałem ze z Cosmosu przychodzi Gołda i Śmietana...

autor: ~sory 2013-11-06 16:41:33

avatar do Fan
Polemika z Tobą nie wskazana.
Inteligencja na poziomie 4-tej klasy.Ortografia
poziom 1 klasy. Zapraszam do rozmowy nie na forum lecz na żywo(na necie każdy mądry)

autor: ~!! 2013-11-08 11:04:37

avatar od tego jest forum zeby sie kazdy wypowiadal , wolnosc slowa.. takie jest moje zdanie.. a jezeli komus to przeszkadza to zablokujcie dodwanie postow jak pisarowce

autor: ~sebastian w. 2013-11-13 20:25:46

avatar Ciekawe dyskusje... Panowie Pakoszowka na 100% sie utrzyma i za rok moze dwa o awans bedzie walczyla...POWODZENIA CHŁOPAKI!!!