3 punkty ...

• autor: stanki123, 2013-10-11 17:55

W dzisiejszym spotkaniu pokonaliśmy ekipę Nelsona Polańczyk 1:0 po bramce Andrzeja Kotowskiego

autor: ~KIBIC V. 2013-10-13 20:28:42

avatar PRZEWAŻNIE UŻYWA SIE OKRESLENIA -WYNIK LEPSZY NIŻ GRA,NO ALE KAŻDY WIDZIAŁ ŻE TEN MECZ POWINIEN ZAKOŃCZYĆ SIĘ HOKEJOWYM REZULTATEM A GRA BYŁA LEPSZA NIŻ WYNIK.WPRAWDZIE PRZEZ WIĘKSZOŚĆ MECZU ZNÓW PRZEŻYWALIŚMY KATUSZE LICZĄC TE WIRTUALNE BRAMKI JAKIE POWINNY PAŚĆ,NO ALE NA SZCZĘŚCIE JEDNA W KOŃCU PADŁA.CHŁOPAKI ,BRAWA ZA WALKĘ ,ZA TE TRZY PUNKTY BO WIDAĆ BYŁO ŻE WAM ZALEŻY.WIEM ŻE JAK SĄ WYNIKI TO JEST WSZYSTKO SUPER,ALE TRZEBA RÓWNIEŻ RADZIĆ SOBIE W TYM TRUDNIEJSZYM OKRESIE,BO WŁAŚNIE WTEDY POZNAJE SIĘ SIŁĘ DRUŻYNY.PANOWIE,WIĘCEJ GRY W PIŁKĘ ,MNIEJ GADANIA I ROZKŁADANIA RĄK,JESZCZE RAZ POWTARZAM-NA BOISKU MUSICIE SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ!...WYSTARCZY ŻE MACIE BAAARDZO WYMAGAJĄCYCH KIBICÓW!

autor: ~CZAS NA ZMIANY 2013-10-14 08:49:09

avatar Redakcja serwisu victoriapakoszowka.futbolowo.pl poszukuje odpowiedzialnej osoby do pomocy w prowadzeniu serwisu (administrator jest leniwy i nie ma na nic czasu :D ), chętne osoby proszone są o zgłaszanie się bezpośrednio do któregoś z administratorów a najlepiej prezesa klubu PANA MARCINA STANKIEWICZA

Wymagania:
-min. 18 lat
-umiejętność posługiwania się językiem polskim
-w przypadku kobiet potrzebne jest też zdjęcie :)

autor: ~majster 2013-10-14 12:51:11

avatar Jak wynik do przodu to zaraz trzeba się na stronce pochwalić ale jak porażka to siedzicie cichutko jak myszy pod miotłą.....ot cały profesjonalizm

autor: ~zawo 2013-10-14 15:46:12

avatar Mądre zdania. Pozdrawiam