Pierwsza Wygrana !!!

• autor: pakoszowka, 2013-09-01 18:27

Victoria Pakoszówka 1:0 Orion Pielnia

autor: ~KIBIC V. 2013-09-01 19:01:06

avatar NO TAK,CAŁA VIKTORIA...PO CO STRZELIĆ DWIE, TRZY BRAMKI JAK PRZY PROWADZENIU 1:0 MOŻNA TRAFIC W SŁUPEK,W ZAMIESZANIU W POLU KARNYM Z DWÓCH METRÓW TRAFIC W BRAMKARZA,A W SYTUACJI SAM NA SAM ZA DALEKO WYPUŚCIĆ SOBIE PIŁKĘ...A JUŻ TAK NA POWAŻNIE I BEZ ŻARTOBLIWYCH ZŁOŚLIWOŚCI,KIBICE PIELNI PO MECZU MÓWILI ŻE REMIS BYŁBY SPRAWIEDLIWY...NO ALE ILEŻ MY MOŻEMY SPRAWIEDLIWIE REMISOWAĆ,CZY ODDAWAĆ PUNKTY W DRUGICH POŁOWACH BO MAMY GEST...ALE DZISIAJ WYGRAŁA DRUŻYNA KTÓREJ BARDZIEJ NA TYM ZALEŻAŁO I PO PROSTU BARDZIEJ SIĘ CHCIAŁO I ZA TO CHŁOPAKI OGROMNE BRAWA!!!MAM NADZIEJĘ ŻE TE TRZY PUNKTY DODADZĄ WAM,NAM, WIARY W TO ŻE MOŻNA,ŻE SIĘ DA,ŻE WYCHODZĄC NA BOISKO CZY TO W PODST.SKŁADZIE CZY Z ŁAWKI ,TAK NAPRAWDĘ KAŻDY Z WAS MA WKŁAD W WYNIK MECZU I LICZY SIĘ TO BY PRZEZ TE 90MIN.DAĆ Z SIEBIE MAX...

autor: ~Orion 2013-09-01 19:57:47

avatar Prawda jest taka Orion grał lepiej i stworzył więciej akcji oraz sytuacji podbramkowych.Jednak nikt nie będzie pamiętał o stylu gry za 2 miesiące.Liczy się to kto strzela.A Wynik poszedł w świat.Gratuluje zwycięstwa.

autor: ~daniel węgrzyn 2013-09-01 21:38:57

avatar W strugach deszczu ładna walka, ale nie potrzebne faule i czerwona kartka dla Andrzeja, po co się pytam osłabiać drużynę? to już taka tradycja w Victorii??? może o czymś nie wiem?!, ogólnie fajny mecz wyrównany moim zdaniem, a wygrał lepszy. Dzięki Victorio za trzy punkty, tak dalej. Nie odpuszczamy, nie gwiazdorzymy, gramy wspólnie. Victoria Gol! Nie lekceważmy Haczovii, ale też nie ma się co bać tylko gramy swoje do końca! Do zwycięstwa!

autor: ~Do Orion - zawodnik 2013-09-02 18:17:27

avatar Być może Orion grał lepiej z boiska nie jestem w stanie ocenić, ale czy miał piłkę na strzał w polu karnym? Czy miał sytuację sam na sam?
Nie, wszystko co było to strzały z 20-25mb
PS Podoba mi się styl pisania Kibic V
Mądrze bez złośliwości co się rzadko zdarza
Jedno co cieszy to brak pisania zawodników jeden na drugiego co nie jest wszędzie normą

autor: ~anonim 2013-09-03 18:00:29

avatar "nie lekceważymy Haczovii" no kur.. leże, drużyna z 12 miejsca ma lekceważyć lidera:) ten co pisze takie teksty chyba nie do końca wie co pisze

autor: ~daniel węgrzyn 2013-09-08 02:24:48

avatar W sprawie lekceważenia chodziło mi o szacunek dla przeciwnika, a lider po paru kolejkach to jeszcze nie taki lider ho ho :-) luzik, za parę kolejek liderem może być ktoś inny, a szacunek jest jeden no nie? i bez wulgaryzmów proszę. Victoria goool!!! Reprezentacja naszego kraju chce pojechać do Brazylii ale po co?! przejechać się na koszt podatników? a wypad! trzeba grać a nie robić chały. Gwiazd nam nie trzeba wystarczy że są na niebie.