Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

W plecy...

• autor: pakoszowka, 2013-08-25 18:16

Karpaty Klimkówka 3-1 Victoria  Pakoszówka

W kolejnym spotkaniu  ligowym ulegliśmy drużynie Karpat Klimkówka

Na  ten mecz  brakuje  komentarza. Po  pierwszej  niezłej połowie w której byliśmy zdecydowanie stroną przeważającą  prowadziliśmy po strzale Kotowskiego z rzutu wolnego. W tej części gry nie brakowało  wyśmienitych okazji do  podwyższenia rezultatu jednak brakowało zimnej krwi w 100% sytuacjach. Po zmianie stron role się odwróciły mecz oddaliśmy na własne życzenie nie podejmując walki i robiąc kolosalne błędy. Bramka wyrównująca pada  bo błędzie w kryciu : niepilnowany  pomocnik  Gospodarzy  przyjmuje piłkę na 13 metrze i pakuje ją do siatki. Kilka  minut później sędzia dyktuje rzut  karny dla Klimkówki i mamy 2:1. Ok 70 min szczęście uśmiechnęło się również do nas : arbiter po faulu na Dżuganie  dyktuje  "jedenastkę" dla naszego zespołu niestety  Podolak nie  trafia nawet  w bramkę. W końcówce spotkania  Dąbrowski łapie  piłkę poza  polem karnym rzut wolny dla Karpat zostaje zamieniony na bramkę po krótkim rozegraniu piłki.