Plebiscyt na najlepszego gracza zakończony!

• autor: viluMisiek, 2013-07-20 10:46

Nasi kibice głosujący na Facebooku wybrali najlepszego piłkarza zeszłego sezonu. Głosy oddało ponad 20 naszych kibiców, którzy mogli oddawać głosy na 3 najbardziej wyróżniających się graczy.

Nasi kibice głosujący na Facebooku wybrali najlepszego piłkarza zeszłego sezonu. Głosy oddało ponad 20 naszych kibiców, którzy mogli oddawać głosy na 3 najbardziej wyróżniających się graczy: Najlepszego strzelca w drużynie - Andrzeja Kotowskiego, najsolidniejszego obrońcę a jednocześnie najbardziej bramkostrzelnego pomocnika Grzegorza Piotrowskiego oraz na bramkarza, który wpuścił najmniej goli w lidze tj. Krzysztofa Dąbrowskiego. Głosy podzieliły się następująco: 3 miejsce Grzesiek - 5 głosów, Andrzej - 6 głosów. Wygrał Krzysiek, który otrzymał 11 głosów i utrzymał status najlepiej ocenianego gracza po każdym meczu na naszej stronie klubowej futbolowo - średnia 8.28 na mecz (Grzesiek 6.60 a Andrzej 6.49). Gratulujemy zwycięzcy oraz liczymy, że każdy z zawodników co mecz będzie zbierał 10tki :)