Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Derby dla Victorii!!!

• autor: pakoszowka, 2013-05-26 15:54

W derbowym pojedynku  w Grabownicy zwycięską passę podtrzymała Victoria Pakoszówka którą po zaciętym meczu pokonała miejscowy GKS 1:3.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli : Dżugan, Piotrowski, oraz Kaczmarski.

W tym meczu potwierdza się piłkarskie przysłowie mówiące ze "derby rządzą się własnymi prawami". Obiektywnie patrząc na boisku w Grabownicy nie było widać przepaści dzielącej Victorię walczącą o awans  a Górnikiem który walczy o utrzymanie w dolnych rejonach tabeli. Gospodarze momentami wyglądali nawet lepiej od nas grając ładną piłkę tym samym zmuszając nasz zespół do biegania. Już sam początek spotkania zaskoczył nas wszystkich ok 5 min jeden z napastników Górnika strzela pierwszą bramkę co nie napawa optymizmem. Jednak w końcówce zdołaliśmy wyrównać po strzale Zbyszka Dżugana który w zamieszaniu w polu karnym zdobywa bramkę.

Po przerwie zagraliśmy odważniej stawiając wszystko na jedną kartę co przyniosło szybki  efekt. Piotrowski z ostrego konta dośrodkowuje na tyle szczęśliwie że piłka przelatując nad bramkarzem wpada do siatki. Kolejna sytuacje marnuje Dżugan który w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę. Kilka minut później po zagraniu Pisuli w podobnej sytuacji znalazł się Kaczmarski który tym razem lekkim strzałem pokonuje słabo dysponowanego bramkarza Gospodarzy.W końcówce drugiej połowy przed szansą na kontaktowe trafienie staje Górnik jednak Brodzicki w doskonałej sytuacji nie trafia w bramkę.

Na ogromne brawa w tym spotkaniu zasługują nasi wierni kibice którzy donośnym śpiewem  zagłuszyli miejscowych i pokazali na czym polega prawdziwe  kibicowanie i doping swojej drużyny.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [1081]

autor: ~KIBIC V. 2013-05-26 16:51:31

avatar MYŚLAŁEM ŻE WSZYSTKIE EMOCJE WYCZERPAŁY SIĘ PO WCZORAJSZYM FINALE LIGI MISTRZÓW,A TU PROSZĘ,MECZ B-KLASOWYCH DRUŻYN I TEŻ WIELKA WALKA NA BOISKU ...NO I NA TRYBUNIE,ALE W TYM POZYTYWNYM ZNACZENIU.CIĘŻKI MECZ,ALE ZWYCIĘSTWO ZASŁUŻONE I ZA TO CHŁOPAKI BRAWA!!!MOŻE POZIOM NIE TAKI JAK WCZORAJSZY FINAŁ LM,ALE CIESZMY SIĘ TYM CO MAMY I CO MOŻEMY OGLĄDAĆ NA ŻYWO.PANOWIE,NIE MYŚLIMY CO MOŻE BYĆ ZA MIESIĄC,SKUPIAMY SIE NA NAJBLIŻSZYCH RYWALACH I WALCZYMY W KAZDYM MECZU!!!...A NAJBLIŻSZY RYWAL WYMAGA SKUPIENIA...

autor: ~widz z Grabownicy 2013-05-26 17:07:41

avatar dzięki za mecz fajnie się z wami śpiewało;)
pozdro ;)

autor: ~anonim 2013-05-26 18:33:48

avatar tacy kibice to skarb...!!!!!!!!! victoria goooool sialalalala

autor: ~Dawid Brodzicki 2013-05-26 18:52:05

avatar Gratulacje za wynik Panowie rywale..Myślę, że awansujecie ale z taką grą będzie wam bardzo ciężko. No ale powodzenia i dzięki za dobry mecz..

autor: ~10RonnIniesta8GKS 2013-05-26 19:45:10

avatar Dzięki za dobry mecz, Walka na boisku i "walka" na trybunach :) Doping z jednej, jak i drugiej strony świetny jak na B-klasę. Powodzenia w dalszej grze!

autor: ~daniel węgrzyn 2013-05-26 19:51:04

avatar Gratulacje Panowie! Victoria gol!

autor: ~Jeden Z Trybun 2013-05-26 19:59:41

avatar Dzięki wielkie kibicom GKS GÓRNIK, że jako drudzy, a może i pierwsi nawet przed kibicami Victori dopingują w B-klasie co się nie zdarza nigdzie indziej. Brawa za dobrą zabawę na trybunach, która poniosła dziś nawet Tych co nigdy nie śpiewali.

autor: ~Jeden Z Trybun 2013-05-26 20:06:48

avatar Wielkie podziękowania, dla WIELKIEJ VICTORI za siłę walki, za zwyciestwo nie napawajace optymizmem po pierwszych minutach, Panowie to dzięki WAM mamy chęci do dipingu, choć nie częstego ale solidnego, Victoria gol....

autor: ~Victoria ;) 2013-05-26 20:15:31

avatar dzięki za bardzo fajny mecz kibice zawsze i szwedzie z victoria będzie i pozdro dla kibiców z grabowicy :)

autor: ~KIBIC V. 2013-05-26 21:15:01

avatar DZIWNE TE WYNIKI DZISIEJSZEJ KOLEJKI...HOKEJOWE JAKIEŚ...CZYŻBY BRAMKARZE GRALI W KAJDANKACH?

autor: ~--- 2013-05-26 21:20:16

avatar Może mały sojusz ?

autor: ~Victoria gooool 2013-05-26 21:29:46

avatar Dzięki za piękny mecz Victorio ale brawa dla Górnika za walkę chodź przegrali to z honorem . Mam nadzieje ze Błażej będzie na następnym meczu i pociągnie nasz doping .

autor: ~j.d 2013-05-26 21:31:00

avatar gratulacie ale koncentracja do konca
pozdr j.d

autor: ~stanki123 2013-05-26 22:04:03

avatar Brawa dla kibiców, zarówno Victorii jak i Górnika- fajnie sie takie mecze ogląda i chłopakom na boisku dobrze gra przy dopingu, oby tak zawsze

autor: ~kibic 2013-05-26 23:17:38

avatar trochę się rozczarowałem, gdyby stał inny bramkarz w Górniku to wynik byłby zgoła inny, szczególnie pierwsza połowa to masakra , 3 drużyna od końca a prowadzili grę. Dopiero końcówka niezła ale to już na podłamanych gospodarzach. Mecz wyrównany , z czym tu do A klasy , połowa składu sie nie nadaje niestety

autor: ~ULKS Grabówka 2013-05-26 23:45:09

avatar Słowa uznania dla Górnika bo rozegrał dobry mecz. Bramka na 1-2 przypadkowa i podcięła nogi gospodarzom. Szkoda zmarnowanych sytuacji bo postronnie mówiąc Górnik maił więcej sytuacji do zdobycia bramki, no ale za wrażenia nie dostaje się punktów. Utrzymania jednym i awansu drugim szczerze życzymy

autor: ~Victoria Fan 2013-05-27 08:40:19

avatar Dziękujemy kibicom z Grabownicy, których doping zachęcił nas do "walki na trybunach" bo jak by nie było dzięki fanom jednej i drugiej drużyny stworzyło się ładne widowisko! :) takie mecze zostają w pamięci:D

autor: ~Victoria:-) 2013-05-27 17:08:38

avatar Bardzo fajny mecz z ładną oprawą. Ale najważniejszy mecz nie tylkon na murawie przed nami ;-)

autor: ~amik 2013-05-27 18:29:15

avatar Brawa dla kibicow swietny doping,mozna na was liczyc oby tak w niedziele w co nie watpie