Zwycięstwo w Golcowej !!!

• autor: pakoszowka, 2013-05-12 19:19

LKS Golcowa 0-2 Victoria Pakoszówka

Do  Gocowej  jechaliśmy  tylko  i  wyłacznie  po 3 punkty i cel został  osiągnięty, Lider został  odesłany  z bagażem 2  bramek. Już w pierwszych minutach objęliśmy  prowadzenie:  wrzutkę Tymkiewicza  z  prawej strony wykorzystuje Kotowski który strzałem głową daje nam powody do radości. Kolejne minuty to naprzemienne akcje obu ekip. Warunki dyktowało " boisko" na którym nie  dało się grać w piłkę nożną przez  co  mecz stał na  niskim poziomie  piłkarskim i powodzeniem większości akcji rządził przypadek. Wynik  do końca  połowy nie uległ zmianie.

Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani  co  dało  skutek w postaci kolejnej bramki : rzut rożny wykonuje Piotrowski który  posyła piłkę wprost na głowę Kotowskiego  ten pewnym strzałem zrywa pajęczynkę z bramki  miejscowych. Dalsza częśc spotkania to jeszcze kilka niewykorzystanych sytuacji z których mogliśmy podwyższyć rezultat jednak jak  zwykle szwankowała skuteczność  lini  ofensywnej. W spotkaniu należy  pochwalić trójkę sędziowską  która  bezbłednie  prowadziła  zawody. Zachowanie  Kibiców Golcowej należałoby pozostawić bez komentarza brak inteligencji i jakiej kolwiek kultury osobistej towarzyszył nam przez całe spotkanie, po  prostu  "Wiocha pełną gębą ".

autor: ~stanki123 2013-05-12 20:29:50

avatar pisząc wcześniej o "walcu" nie miałem na myśli kotka ;)

autor: pakoszowka 2013-05-12 20:35:23

Profil pakoszowka w Futbolowo hahaha wizualnie by sie zgadzało :P:P:P

autor: ~KIBIC V. 2013-05-12 20:36:52

autor: ~VIctoria 2013-05-13 17:02:03

avatar Golcowa by prawie wygrała.

autor: ~kotek 2013-05-13 18:24:00

avatar walec to by sie przydal na boisko w golcowej-taki osiemnasto tonowy!!!a ten co przejechal przez lks to taki stokilowy byl.ha ha ha.nasz prezes to jednak ma poczucie humoru.sto lat!!!

autor: ~skl 2013-05-13 21:19:01

avatar Jaka wiocha kilku podpitych łepków darło gęby tak samo jak i wasi co latali co chwile po piwo.Lks miał braki w kadrze wiec wynik jest taki a nie inny.Zasłużone zwyciestwo ale to jeszcze nie koniec walki o awans!!Co do sedzięgo to go nie chwal czy był taki bezbłędny bo jak by był to po jednym karnym się należało-sytuacje z 2 polowy.

autor: ~Juve 2013-05-14 08:44:10

avatar juventus gratuluje wygranej pasowałoby żeby weszedł Juventus i Victoria i o to trzeba zadbać na boisku w Porażu w meczu z Golcową pozdro

autor: ~lks 2013-05-14 13:53:33

avatar Viktoria wygrała ale tylko dlatego, że golcowa miala braki w kadrze. Pozdro dla emeryta(rencisty).

autor: ~daniel węgrzyn 2013-05-14 17:52:57

avatar Pozdrawiam. Super że wygrała Victoria. Kto wejdzie ten wejdzie, w A klasie trzeba grać z minimum fauli i z tendencją co najmniej dobrej kondycji jak nie zwyżkowej. Po co wchodzić żeby zaraz spadać do B klasy. Słyszeliście łódzki ŁKS spada do IV ligi, a STAL Sanok, brawo Stal! gra w III lidze czyli są wyżej od ŁKS hehehehe...., Victoria GOOOLLLL sia la la la la la la... Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię!

autor: ~rbr 2013-05-14 20:52:02

avatar I tu właśnie jest różnica pasowało by. Lepiej jezdzic na bliższe wyjazdy niż do Poraża.Jeszcze pare kolejek i stracicie lidera z taką grą.Pozdro!!

autor: ~amik 2013-05-21 22:08:02

avatar z glebokim zalem przyjalem dzisiejsza wiadomosc ze moj kolega z bylego zespolu, LKS PISAROWCE ODSZEDL Z TEGO SWIATA SZCZERE WYZNANIA GLEBOKIEGO ZALU DLA CALEJ RODZINY DAWID NIGDY CIE NIE ZAPOMNE.