Wyjazdowy Remis

• autor: pakoszowka, 2013-04-21 15:45

W pierwszym meczu  wyjazdowym zremisowaliśmy z  drużyną Płowiec 2:2

Bramki zdobyli: Wroniak, Tymkiewicz

Całe spotkanie  stało na bardzo  niskim poziomie ze względu na fatalny stan murawy na stadionie w Płowcach. Brak możliwości rozegrania piłki czy  też jej  prowadzenia stworzyło "świstane" widowisko pełne fauli oraz błedów. Pierwsza bramka padła tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłone meczu: rzut wolny podyktowany na wysokości 25 m zmierza wprost na głowe jednego z pomocników Gospodarzy który pewnym strzałem  otwiera wynik meczu. W  drugiej połowie charakter pokazała  Victoria która  tuż po zmianie stron zepchnęła Gospodarzy do  defensywy. Jednak po jednej z kontr Płowce podwyższają rezultat na 2:0. Pakoszówce nie zabrakło ambicji i woli walki ok 75 m bezpośrenio z rzutu rożnego strzela Wroniak i piłka odbita od bramkarza trafia do bramki. Chwilę później później wrzutkę piłki w pole karne wykorzystuje Tymkiewicz który strzałem głową doprowadza do remisu. Wynik do końca spotkania nie ulega zmianie.

oceniamy zawodników

autor: ~daniel węgrzyn 2013-04-21 16:38:49

avatar Walka zacięta ale co fakt to fakt boisko tam w Płowcach nie proste. Brawo Victoria, mimo przewagi bramkowej gospodarzy wyrównaliście. Trzeba mierzyć wyżej ,następnym razem będzie trzy punkty wierzę w to. Teraz trudne mecze przed Wami Victorio ale głowa do góry. Awansem się nie przejmujcie będzie to będzie nie to nie. Brawo dla trenera że odpowiednio pokierował drużyną taktycznie. Pozdrawiam.

autor: ~N 2013-04-22 08:44:03

avatar Gwiazdy z Pakoszówki już narzekają na stan murawy, bo euro boisko jest wspaniałe!!

autor: ~widz z innej drużyny 2013-04-22 13:54:59

avatar Z ciekawości obejrzałem spotkanie dwóch drużyn z grupy mojej drużyny. Ogólnie widać było że murawa przeszkadza w grze obydwu drużynom ale zwłaszcza gościom. Mecz dosyć ostro ale sędziowanie bez jakiś większych błędów. o ile o pierwszej połowie można powiedzieć ze w miarę wyrównana to druga to zdecydowana już przewaga Pakoszówki. przy stanie 2-2 obstawialiśmy ze znajomymi że jednak coś wciśniecie i wygracie ten mecz. W porównaniu z poprzednią rundą gra w obronie u Was pogorszyła się, ale to nie mój problem bo dla mojej drużyny może być plus i gdy zagramy z Wami to wykorzystamy to. i ogólnie trochę więcej spodziewałem się po Was po tym jak wiele sparingów rozegraliście i mogliście trenować w dobrych warunkach. Pozdrawiam

autor: ~KIBIC V. 2013-04-22 21:05:25

autor: ~KIBIC V. 2013-04-22 21:27:36

avatar .... STRZELAĆ Z DALEKA.TAKI ZIMNY PRYSZNIC JEST DOBRY ,ZWŁASZCZA PRZED MECZEM Z PORAŻEM.CHŁOPAKI GRAMY O 6 PKT.I TO Z JUVENTUSEM.TYLKO WYGRANY TEGO MECZU BĘDZIE BLIŻEJ ...ZGADZAM SIĘ Z "WIDZEM Z INNEJ DRUŻYNY"ŻE GRA W OBRONIE SIĘ POGORSZYŁA,ALE JEŚLI NAJLEPSI OBROŃCY TEJ DUŻYNY GRZESIE :PIOTROWSKI I MLECZKO GRAJA W POMOCY TO COS JEST NIE TAK...ALE TO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIA ,KIBICA KTÓRY ZAWSZE JEST Z WAMI I TRZYMA KCIUKI!!!WALCZYMY CHŁOPAKI DALEJ!!!

autor: ~daniel węgrzyn 2013-04-24 18:16:23

avatar Będzie dobrze, to nie Juventus Turyn. VICTORIA!

autor: ~anonim 2013-04-25 16:41:52

avatar W Dudyńcach też tak twierdzili i w ciągu 15 stracili 3 gole ;)