Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

3 punkty !!!

• autor: pakoszowka, 2012-09-30 20:57

W derbowym pojedynku  z Górnikiem Grabownica zainkasowaliśmy cenne trzy punkty po bramce Andrzeja Żańczaka który ładnym strzałem  z rzutu wolnego dał nam powody do radości.

Victoria Pakoszówka 1:0 Górnik Grabownica

• Komentarzy [8]
  • czytano: [978]

autor: ~KIBIC V. 2012-09-30 21:35:27

avatar JAK ZOBACZYŁEM ZAPOWIEDŻ MECZU NA STRONIE RYWALI,POMYŚLAŁEM :NO ŁADNIE,PRZYJADA I ROZBIJĄ NASZĄ VIKTORIĘ W PYŁ...NO ALE POMARZYĆ KAZDEMU WOLNO,I ŻEBY VIKTORIĘ WZIĄC W KLESZCZE TO MUSICIE DRODZY SASIEDZI POTRENOWAĆ JESZCZE...A TO SKROMNE 1:0 UZNAJCIE JAKO DOBROSASIEDZKI GEST ZE STRONY NASZYCH CHŁOPAKÓW BO NICZYM INNYM NIE MOŻNA WYTŁUMACZYĆ TEJ NIEMOCY STRZELECKIEJ.TO BYŁ FAJNY I EMOCJONUJĄCY MECZ,W KOŃCU MY KIBICE DOCZEKALISMY SIE ZWYCIĘSTWA U SIEBIE I ZA TO CHŁOPAKI DZIĘKUJEMY!!!

autor: ~apsik 2012-09-30 22:29:46

avatar JAK VICTORIA SLYNELA Z NAJWPSANIALSZYCH KIBICOW TAK TERAZ DUPA nie ma juz kibicow beben w szatni lezy krytyka jest wazniejsza od kibicowania a najlepsze jest to ze mamy 2 miejsce

autor: ~GKS 2012-10-01 09:31:32

avatar Kibic V powiem Ci tak ty chyba musiałęs być na innym meczu, bo moim zdaniem to Górnik był zdecydowanie lepszą drużyną tylko niestety liczy się to co w sieci a to wam udało się wcisnąc ta jedna brameczke, a co do tego kto musi jeszcze dużo "potrenować" to jeszcze dłuuuga droga przed wami aby dorównać Górnikowi,jesteście jeszcze bardzo młodym klubem a za bardzo obrastacie w piórka jeszcze nie raz i nie dwa pokaża wam gdzie wasze miejsce w szeregu. Przyszły teraz cięższe czasy dla Górnika i musimy się tułać po "B" klasie, ale jak nasz klub grał w okręgówce z takim klubami jak Czarni Jasło, Karpaty Krosno, Sanovia Lesko czy Bieszczady Ustrzyki Dln, to wy biegaliście po łąkach za piłką zrobioną ze szmat tzw "szmacianką" i absolutnie nie chce nikogo obrazić ale taka jest prawda. Pozdrawiam

autor: ~KIBIC V. 2012-10-01 11:47:28

avatar ODNIOSŁEM SIĘ TYLKO DO TEGO MECZU,WIĘC NIE ROZUMIEM KTO OBRASTA W PIÓRA I CO MA Z TYM WSPÓLNEGO WASZA HISTORIA...PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA,ALE JEŚLI GÓRNIK BYŁ W TYM MECZU LEPSZY TO GRATULUJĘ OBIEKTYWIZMU!POZDRAWIAM RÓWNIEŻ.

autor: ~kibic 2012-10-01 23:32:34

avatar Jestem bestronny w stosunku do tych klubów i powiem tak I połowa dla gości druga dla gospodarzy ale drużyną przyszłościową jest górnik z juniorami i do tego swoimi.

autor: ~obserwator 2012-10-02 18:24:38

avatar brak Wam obiektywizmu ,nawet w wybieraniu komentarzy

autor: ~hm 2012-10-07 19:51:06

avatar Panowie. Moim zdaniem pierwsza połowa dość wyrównana z okazjami do zdobycia goli przez obydwie drużyny. Pakoszówka w 1 min i jeszcze gdzieś w połowie. Grabownica jedna okazja na początku. Czyli gdzieś wyrównanie. Po przerwie Pakoszówka więcej zgry (Grabownica jedna sytuacja do zdobycia gola)a po czerwonej kartce dla zawodnika gości w 60 min (po którym to wolnym padł jedyny gol) przewaga gospodarzy wzrosła i 2-krotnie mogli zdobyć brami. Jednak chciałbym się wrócić do ok 30min w której to minucie wychodzący sam na sam z bramkarzem gospodarzy na środku 16m został faulowany zawodnik gości. Za ten faul ewidentnie należała się czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy lecz sędzia wyciągnął tylko żółtą.Identyczna sytuacja miała miejsce w 60 min lecz tym razem został faulowany zawodnik gospodarzy.

autor: ~hm 2012-10-07 19:54:25

avatar Tym razem sędzia wyciągnął czerwień dla zaw. gości. Pan sędzia pytany o sytuację z 1 połowy stwierdził coś w znaczenie że to była 30 min (chyba za szybko czerwona kartka w meczu?)I tak od mecz zamiast dla Górnika od 30min w 60 min ułożył się dla Pakoszówki. Niestety.