dzisiaj: 2035, wczoraj: 458

12 mecz wygrany!!!

• autor: aspirant93, 2012-06-04 11:55

W ostatnim meczu tego sezonu pokonaliśmy zespół Lotniarza Bezmiechowa 4:3. Była to jednoczenie 12 wygrana z rzędu naszego zespołu i jest to dotychczasowym rekordem naszego klubu!!!!!! Mecz zaczął się dobrze dla naszego zespołu najpierw karnego na Zbyszku wykorzystuje Andrzej Wroniak, następnie Zbyszek dokłada 2 trafienia w tym jedno z karnego i jeszcze jednego gola dokłada Mały. Przed przerwą rywale pokonują Amika któremu piłka wyślizguje się z rąk i wpada do bramki. Druga połowa .... co tu dużo mówić odpuszczona ograniczaliśmy się tylko do gry obronnej tracąc przy tym 2 bramki. Końcowy wynik 4:3. Niestety rywal do awansu a mowa o Nowosielcach nie zawiódł i gładko pokonał Czaszyn 4:0 i wyprzedzając nas o 1 punkt wywalczył awans do klasy A gratulacje.

Podsumowanie sezonu już wkrótce.

autor: ~ORZEŁ 2012-06-04 14:54:10

avatar no nie udalo sie wam , powalcie w nastepnym sezonie, a napewno awansujecie :)

autor: ~KIBIC V. 2012-06-04 15:56:27

avatar NO NARESZCIE,SERIAL"KTO AWANSUJE"DOBIEGŁ KOŃCA BO TE OSTATNIE TYGODNIE NIEPEWNOŚCI ZACZĘŁY SIĘ PRZECIĄGAĆ JAK TYSIĄCE ODCINKÓW "MODY NA SUKCES"...PEWNIE ŻE SZKODA,BO ZABRAKŁO PUNKTU,W TEJ RUNDZIE POKONALIŚCIE WSZYSTKICH ALE LICZY SIĘ CAŁKOWITA SUMA CAŁEGO SEZONU.I NIECH TO BĘDZIE RÓWNIEŻ LEKCJĄ NA PRZYSZŁOŚĆ..."UMIESZ LICZYĆ,LICZ NA SIEBIE"! TAK JAK PRZED TYGODNIEM DRUŻYNIE ORŁA,TAK DZISIAJ SZAROTCE GRATULUJĘ AWANSU I ZYCZE POWODZENIA W A KLASIE.

autor: ~anonim 2012-06-04 18:33:48

avatar coś cisza na stronie hehe. A taki był szał jeszcze kilka dni temu.

autor: ~;p 2012-06-04 20:59:36

avatar no i dobrze, oby do przodu chłopaki :) a awans, czy w tym roku czy w następnym, to praktycznie żadna różnica :) ważne, że jesteśmy w czołówce, co niektórym kibicom a nawet zawodnikom z Pakoszówki się nie śniło jeszcze rok temu :) brawo dla zawodników i trenera za piękny sezon, wspaniałe mecze, piękne bramki i emocje :) DZIĘKUJEMY!!! :))))) i czekamy na sparingi :)

autor: ~kibice 2012-06-05 16:12:38

avatar A trener zostaje ? Bo słyszałem, że ma kilka propzycji z wyższych lig.Fajnie żeby został zatrzymajcie go bo fajny jest jako człowiek i trener.

autor: ~ULKS Grabówka 2012-06-06 08:49:49

avatar Komplet zwycięstw chłopaki mówi sam za siebie. Wierzę, ze za rok będzie spokojny awans, drużyna z takim potencjałem nie możne grać B klasie. Powodzenia no i może jakiś dobrosąsiedzki sparing - pozdrawiam Jacek Adamski

autor: ~TEN NAJWIERNIEJSZY 2012-06-07 10:30:36

avatar Serdeczne gratulację za wspaniałą rundę zakończoną czystym kontem zwycięstw, czuję lekki niedosyt i pewnie nie tylko ja no ale cóż tak musiało być za rok będzie awans. A Andrzej to się robi jak Dorodny Kocur u mojej babci co śpi ciągle na piecu i tyje. Do roboty Grubasku bo Zibi Cię dogania z bramkami

autor: ~amik 2012-06-07 21:59:59

autor: ~kotek 2012-06-08 21:33:17

avatar nie mam nic przeciwko aby ponabijac sie z najlepszych strzelcow b klasy he he he.moj kaloryfer jest jedyny w swoim rodzaju.dbam o niego kazdego dnia.amik oczywiscie masz racje.trzymajmy sie razem to zrobimy w pakoszy cos fajnego.

autor: ~Daniel Węgrzyn 2012-06-13 17:35:52

avatar Witam, sezon zakończony spoko. teraz kibicujemy reprezentacji wszyscy, a w czasie meczu z Rosją żadnych samochodów za oknem, hehehe wszyscy gdzieś patrzyli w telewizor. Victoria jest częścią tego kraju...Victoria GOL! Polska GOL!Do Boju! Jeszcze tylko Czechy i awansik? Oby. Dzięki Victorii za piękny bez porażkowy sezon, Wam piłkarze Victorii i kibicom.

autor: ~wyjście z grupy 2012-06-15 15:22:32

avatar wygramy z Czechami 2:0 ;p

autor: ~yyyy 2012-06-19 18:22:45

avatar kiedy zespół będzie rozgrywał sparingi?? i czy w ogóle będą takie mecze?