Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Na koniec ... porażka

• autor: aspirant93, 2011-11-07 17:13

Niestety w ostatnim meczu rundy jesiennej nasz zespół nie zdołał wygrać w Bezmiechowej ulegając jej 2:0....

To był niewątpliwie jeden z gorszych meczy tego sezonu zawodnicy Victorii prawopodobnie zbyt rozluźnieni nie ukazali respektu przed przeciwnikiem i przegrali jedno miejsce w tabeli.

Zapewne najbardziej co mogło się spodobać licznie zebranym kibicom Pakoszówki to nowe stroje swojej drużyny ufundowane w większości przez kierownika naszej drużyny Witolda Romańczyka oraz Zbyszka Dżugana i Tomasza Adamiaka za co zarząd i zawodnicy serdecznie dziękują. Lecz niestety i one w tym meczu nie pomogły spotkanie zaczeło się w miare dobrze dla obu ekip, lecz około 15 minuty na prowadzenie wyszli gospodarze kiedy to po podaniu z lewej strony boiska piłka mija kolejno 3 zawodników naszej drużyny a tam słabo pilnowany napastnik gości wyprowadza swoją drużyne na prowadzenie. W kolejnych minutach graliśmy lepiej lecz cieżko było stworzyć jakiekolwiek zagrożenie bramkowe i do przerwy wynik się utrzymał.

Druga połowa do 50 minuty wyglądała podobnie lecz wtedy to Andrzej Wroniak zawodnik Pakoszówki otrzymał Kontrowersyjną 2 żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną. To wydarzenie napewno utrudniło gre naszym zawodnikom co spowodowało utratę 2 bramki około 70 minuty gry. Wynik do końca nie uległ zmianie choć mieliśmy jeszcze conajmiej jedną 100% sytuację w której Daniel Strzyżowski z bliskiej odległości nie trafia w bramke a nawet w piłke.