Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Victoria !!!

• autor: aspirant93, 2011-10-30 17:32

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej pokonaliśmy na "własnym" obiekcie zespół z Jankowiec 3:0...

Tym razem nasz zespół podejmował zajmujące 10 pozycję w tabeli Bieszczady Jankowce, które na swoim koncie przez 12 meczy zainkasowały 10 punktów. Cel był oczywiście jeden zwyciężyć.

Mecz rozpoczął się od rozważnej gry obu zespołów sprawdzając co prezentuje przeciwnik, gra toczyła się głównie w środku pola. Jednak juz na samym początku przed wyśmienitą sytuacją stanął Andrzej Kotowski kiedy to po ładnym podaniu z prawej strony boiska Kicia strzelił w słupek a raczej jego zewnętrznął część. Chwilę potem kontuzji nabawił się nasz prawy obrońca i wymusiło to zmiane w naszym zespole. Jankowce sporadycznie próbowały zagrozić naszej bramce lecz bez wielkiego skutku. Przed końcem pierwszej połowy ładnym strzałem z woleja popisał się Zbyszek Dżugan lecz piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką. Wynik do prerwy 0:0.

Druga połowa po raz kolejny wyglądała w naszym wykonaniu o niebo lepiej konstruowaliśmy składniejsze akcje co powodowała iż częściej zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Około 50 minuty po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował rzut wolny do którego podszedł Podolak, i z około 22 metrów pięknym strzałem w samo okno bramkarza Jankowiec otworzył wynik spotkania. Potem było już tylko lepiej graliśmy mądrzej i spokojniejk nie pozwalając gościom dojść do "głosu". Około 65 minuty w polu karnym gości pada Zbyszek Dzugan a sędzia wskazuje na jedenastke, do piłki podchodzi sam poszkodowany i mamy już 2:0.!! Zespół z Jankowiec po tym golu ograniczał się jedynie do nielicznych kontr lecz i to za bardzo im nie wychodziło jeszcze przed końcem 2 połowy Zbyszek Dżugan po wygranym pojedynku głuwkowym przedłużając sobie piłke wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem w krótki róg ustalił wynik spotkania na 3:0.

Za tydzień zapraszamy na ostatni mecz w sezonie który rozegramy z  LKS Bezmiechowa na wyjeździe.