Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Golcowa - Victoria Pakoszówka 1-3

• autor: stanki123, 2011-10-23 15:16

W dzisiejszym spotkaniu pokonaliśmy zespół LKS Golcowa 1-3 Po  bramkach Kotowskiego i Tymkiewicza .

Mecz rozpoczął się od ataków Victorii. W pierwszych 10 min. dwie setki (Kotowski,Dżugan). Gospodarze ocknęli się w 12 min. gdy ni to strzał ni to dośrodkowanie z rzutu wolnego zamieniają na bramkę. Od tego momentu miejscowi osiągają lekką przewagę w posiadaniu piłki. Jeszcze w pierwszej połowie setki nie wykorzystuje Klimkowski zbyt mocnym lobem przenosząc piłkę nad bramką. Ok. min 42 w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnajduje się Kotowski i strzela na 1:1. W samej końcówce zawodnik gospodarzy za brutalny faul otrzymuje drugą żółtą kartke i opuszcza plac gry.

Druga połowa to już znaczna nasza przewaga . Kolejne świetne sytuacje marnuje Dżugan oraz Kotowski strzelając z ostrego kąta minimalnie niecelnie. Ale co się odwlecze..., dośrodkowanie z rzutu rożnego Podolaka na bramke zamienia Kotowski i wychodzimy na zasłużone prowadzenie. W 65 min na plac gry wchodzi Tymkiewicz i już po paru minutach zdobywa bez wątpienia bramke kolejki a byc może i rundy :). Uderzenie z ok. 20 metrów w samo okienko bramki Golcowej (tzw.pajęczynka). Spotkanie w drugiej połowie to nasza duża przewaga ,wiele nie wykorzystanych sytuacji. Trzeba jeszcze dodac że gospodarze mieli dwie sytuacje sam na sam , jednak nasz bramkarz jak zwykle spisał się bez zarzutu.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Victorii.