Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Victoria Pakoszówka - Jawornik Czarna 1-0

• autor: pakoszowka, 2011-09-25 19:26

W 7 kolejce rozgrywek pokonaliśmy zespół z Czarnej 1-0 Po  bramce Andrzeja Kotowskiego w 85 min

opis gotowy

oceniamy zawodników

7 Kolejka  rozgrywek to kolejne cenne zwycięstwo Pakoszówki przeciwnikiem w tym starciu była ekipa z Czarnej która w tabeli była naszym sąsiadem znajdującym sie o  oczko wyżej od Victorii.

Początek pierwszej połowy to rozpoznawcza gra  obu ekip . Gra unormowała  sie  dopiero ok 20 min  gdzie  zaczął się tradycyjny  juz  festiwal  niewykorzystanych  sytuacji.   W 22 min  Andrzej Kotowski ma pierwszą wyśmienitą  okazje  do  strzelenia  bramki , po  rzucie  rożnym  wykonywanym przez Podolaka strzał Kota trafia  w  poprzeczke a dobitkę Dzugana z linii bramkowej wykopują goście, ratując sie od  utraty bramki . 30 min i przed szansą staje Tymkiewicz wychodząc na pozycje "sam na sam " zbyt lekko strzela w kierunku bramki , do piłki dopada Andrzej który mocnym strzałem podwyższa rezultat jednak sędzia sygnalizuje pozycje spaloną i wynik pozostaje bez zmian . w końcówce pierwszej połowy swoje  przysłowiowe 5 minut miał również Zbyszek jednak jego strzał oko w oko z bramkarzem ląduje w rękawicach golkipera Czarnej .

Druga połowa to nieco chaotyczna gra  obu  ekip, piłka często  pomijając  środek pola była  kierowana  w  strone  napastników. W drugiej  częsci  spotkania  do  głosu  doszli  goście  którzy  kilkoma  akcjami  mogli  zagrozić  bramce  Dąbrowskiego  .W  85  min   Zdobywamy  bramkę  jak  się później  okazało  jedyną  w  tym  spotkaniu. Po  wrzutce  z  lewej  strony  boiska  Podolaka  do  piłki  dopada  Andrzej  który  strzałem głową  tuż  przy  słupku  daje prowadzenie  naszej  ekipie  .  Wynik  do  końca  spotkania  nie  ulega  zmianie