Górnik Grabownica 1:3 Szarotka Nowosielce

statystyki szczegółowe

Aktualności

Lider jest tylko jeden

• autor: aspirant93, 2011-06-28 09:20

W minioną niedzielę rozegraliśmy już ostatni mecz w tym sezonie w którym wygraliśmy z miejscowym LKS Wesoła 3:1...

można oceniać zawodników :)

opis dodany...

Nikogo przed tym spotkniem nie trzeba było mobilizować gdyż każdy z zawodników chciał przypieczętować nasz awans poprostu zwycięstwem, nie było mowy o odpuszczaniu sobie tym bardziej że Hłudno traciło do nas zaledwie 1 punkt. Do spotkania podeszliśmy nieco osłabieni brak Kotowskiego, Stankiewicza oraz Mleczko, lecz i bez nich jakoś sobie trzeba radzić :)

Pierwsza połowa toczyła się pod wyraźne dyktando naszych zawodników którzy częściej niż gospodarze doprowadzali do sytuacji podbramkowych a ci ograniczali się jedynie do kontrataków. Okolo 15 minuty pięknym dograniem z prawej strony boiska popisał się Klimkowski a takiego podania zmarnować nie mógł już Zbyszek Dżugan i było 1:0. Od tego czasu coraz częściej stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje, których niestety dużo zostało zmarnowanych. Do przerwy dołożyliśmy jeszcze dwa trafienia, a wprawdzie dołożył je Andrzej Wroniak najpierw po płaskim strzale z rzutu wolnego piłka zatrzepotała w bramce, a potem dobijając wyplutą piłke bramkarza gospodarzy podwyższył wynik na 3:0.

Druga połowa co tu dużo mówić była gorsza w naszym wykonaniu, a kilkanaście dogodnych i zmarnowanych sytuacji mogła nie jednego zdenerwować. NIe będe się tu dużo rozpisywał bo poprostu ją przestaliśmy tracąc przy tym jeszcze bramkę po indywidualnym błędzie nazych stoperów.

Ale najważniejsze jest jedno PO II SEZONACH GRY W KLASIE C AWANSOWALISMY I PLAN ZOSTAŁ WYKONANY W 100 %  !!!!!!!!!!!!!!!!! A do serii B wychodzimy z pozycji lidera i miejmy nadzieję że w przyszłym sezonie także będziemy jązajmować !!!!!!!!

P.S. przepraszam za spóźniony opis ale zaraz po meczu miałem ważny wyjazd :) podsumowanie wkrótce